Best of Beauty 2019

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Wellbe-n 8360 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: acslinda, Módosítva: 2013. január 24.

Kiszerelés:   12,5 ml
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Wellbe, 8360 Ft

Könnyen beszívódó, üde krém, mely nedvességgel látja el a fáradt szemkörnyéket , így biztosítja a bőr nedvességmegőrzését, felfrissülését. Kitünő alapot biztosít a sminkeléshez is. Összetevői között értékes növényi hatóanyagok találhatók, így például avokádóolaj, mangóvaj, körömvirág, vagy a Dr. Hauschka márkára jellemző rózsavíz- és rózsaszirom kivonat.

Ár: 8360 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
starlight

2019. május 15.

Erzékeny szemkornyékemre kerestem krémet, igy utolag azt gondolom, hogy jobb lett volna megnézni az osszetevolistàt ahol elokelo helyen szerepel az alkohol és a végén ott a parfum is. Egy fél tubussal hasznàltam el, aztàn meguntam mivel jopàrszor irritàlta és csipte a szememet. Ez kb. az esetek 30-40 szàzalékàban fordult elo ami elég volt ahhoz, hogy elvegye a kedvemet a tovàbbi hasznàlattol. Kizàrolag éjszakàra hasznàltam mivel nem szivodott be teljesen és egy vékony, olajos réteget képzett a bekent teruleteken. A hidratàlo hatàsa àtlagon alatti, ilyen àrkategoriàban sokkal tobbet vàrtam tole. Egyszoval nem ujravevos darab és egy eros kettest tudok rà adni figyelembe véve az osszetevoit, hidtaràlàs hiànyàt és az àr-érték arànyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

natasa

2017. július 2.

Egy ideje nézegettem már, mert a szemkörnyékem kissé vízhiányos. Nagy csodát egy krémtől sem várok, egytől sem lesz megint olyan hamvas a bőröm, mint tizennyolc éves koromban. De az érett bőr is lehet szép, igényes, ápolt, egészséges, kevésbé ráncos stb. A leírás és az összetevősor is azt sugallta, hogy ez egy olyan krém, amelyikkel elérhető az ápolt hatás. Így is van. Szépen hidratál, nem hagy réteget a bőrön, nagyon jó sminkalap, szóval jó. DE: sajnos tartalmazza az ír moszatot (Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract), amit az én bőröm hosszú távon nem tolerál. Tudtam ezt korábban is, hogy 5-ös szintű komedogén ez az összetevő, és hogy korábban sem szerette a bőröm, de mégis tettem egy próbát. Gondoltam, biztos kevés van benne, akkor nem lesz gond.
(Meg amúgy ezt eleve nem értem: egy csomó termékben benne van ez a cucc, olyanokban is, amelyek kombinált vagy pattanásos bőrre vannak, de miért? Durván komedogén..., na mindegy.)
Sajna kis piros kiütések jöttek elő a szemkörnyéken, kicsit duzzadt kicsi csípéshez hasonló dudorkák. Ezért nem tudom rendszeresen használni. Drága volt, mondjuk elég sokáig elég lenne, mert nem kell belőle sok. Így meg (hogy ritkán kenem fel), még gazdaságosabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

kessi91

2015. május 12.

Nekem nagyon érzékeny a szemem körüli bőr, úgyhogy sajnos bőven van rossz tapasztalatom szemkörnyékápolókból. Ezt a krémet ajándékba kaptam, és már használom egy ideje, azért is csak most írok róla véleményt. Habár sminkalapnak írják, én annak sosem használom (A Bourjois szem alatti CC krémét szoktam oda felvinni), biztos annak is megállja a helyét. Én esténként szoktam, alapos arctisztítás után felviszem a szemem alá, és oldalt a szarkalábakhoz a krémet. Nekem nagyon bevált!:) Sokszor hámlott is ott a bőröm (bizonyos sminkek nagyon kikezdik a bőrömet), de ez tényleg jól hidratál. Semmi hámlás, könnyebb felvinni a szem alá a CC krémet/alapozót/akármit, és sokkal szebb is. Elég borsos ára van, de mentségére szóljon, nagyon-nagyon sokáig elég! Én két hónapja használom, és még hónapokig elég lesz szerintem:)) Kevés kell belőle, könnyű elkenni.
Összességében határozottan AJÁNLOM, főleg olyanoknak, akik sokat szenvednek a szem alatti érzékeny területtel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

acslinda

2013. január 19.

Néhány napja használom, egyelőre elégedett vagyok vele. Korábban érzékeny, gyullad allergiás volt a szemem környéke, ez most nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

ZsuzsukaR

2012. július 15.

Nagyon jó, könnyű krém. Többször jártam már úgy más szemkörnyék ápolókkal, hogy bedagadt a szemem tőlük, vagy egyszerűen csak dőlt a könnyem... Ennél a krémnél az allergiának még csak a gyanúja sem merült fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 15.

Ayla

2011. december 10.

Egy csodaszer! Mielőtt ezt használtam, a szemhéjam folyamatosan gyulladt volt és hámlott, még az ekcémámra használt szteroidos krémek ellenére is. Két éve használom minden nap és azóta 1-2 alkalomtól eltekintve nem kellett szteroidos kenőcsöt használnom. Ápolja és hidratálja a szemkörnyék érzékeny bőrét és a pillákat is és nagyon jó sminkalap! Az egyetlen negatívum az ára lehetne, de mivel nagyon vékonyan kell használni és s csomagolás praktikus kivitelű, így sokáig elég, egy tubus kb. egy év alatt fogy el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.