Dr. Hauschka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2012. július 2.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Vedd meg online: Wellbe, 3990 Ft

A rózsa-selyem kompozíció különösen intenzív ápoló hatást és sugárzó kifejezést biztosít a szemnek.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Wellbe
5 féle színben
Bellita

2019. január 28.

A lilás szemhéjfesték volt meg anno, sajnos pár óra után mintha fel se kentem volna annyira lekopott az egész.
A színek szépek, de nem tartósak. Egyedüli pozitívum az összetevőjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

A színek szépek, de nem tartósak. Egyedüli pozitívum az összetevőjük.

sqleila

2016. január 23.

Nekem nagy csalódás volt a Hauschka szemhéjpúder. Szép színek, de elég sokat kell felvinni, hogy színe is legyen, és pár óra után már sehogy sem néz ki, csak halvány árnyéka önmagának a szín. Pedig nagyon reménykedtem benne, mert sok Hauschka terméket szeretek, és jóval olcsóbb... lett volna, mint a végül díjnyertes Zuii szemjhéjpúderek, de hát ez van. Az összetevők miatt nem egyes, hanem kétcsillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

sztikke

2014. július 1.

A 02-es és 03-as árnyalatok vannak meg, nem igazán mondhatók gazdaságosnak, mert elég sokat kell felvinni belőlük, hogy látszódjanak. Tartósnak sem igazán tartósak nekem, viszont az összetevők nagyon szépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Laracska

2012. július 21.

Nekem a Violet árnyalat van meg, nagyon szép színe van és meglehetősen tartós is. Nem porzik, könnyű használni, emellett mintha lenne egy kis levendula illata is:) Szerintem be fogok szerezni több árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

natasa

2012. július 3.

Huh, nem is tudom, melyik árnyalatom volt, azt hiszem a 02. Nekem kicsit csillogott, de elég tartós volt. Aranyos a kiszerelése a mini tükörrel.:-) Jók az összetevők, de nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.