Dr. Jart+

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. november 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Dr. Jart+  Dermaclear™ Micro Water-ben a desztillált vízet  85 %-os aktív hidrogénnel dúsított ásványvízzel  helyettesítették és úgy alakították ki, hogy 90 %-ban természetes összetevőket tartalmazzon. Ez az egyedülálló formula lehetővé teszi, hogy eltávolítsa a szennyeződést, sminket, még a szempillaspirált is, irritáció nélkül, miközben biztosítja a tápanyagok felszívódását.  Alkalmas túlérzékeny bőr lemosására is.

A Derma Toning Complex  friss, tiszta érzést biztosít, tonizálja és ragyogást ad a bőrnek.

lollypoppy

2018. augusztus 12.

Sminklemosónak használok belőle egy kis kiszerelést, de örülök, hogy nem nagyobb van belőle, ui. csípi a bőröm. Nagyobb gondot kb. 2 hetes használat után úgy tűnik, nem okozott, de azért ez nem túl megnyugtató egy érzékeny bőrre is ajánlott terméknél. Sminklemosónak pedig közepes, ehhez képest viszont drágállom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Timcsoki

2018. április 22.

Sajnos nekem nem jött be! Egy fura réteget hagy a bőrömön, amit azonnal le kell mosnom vízzel, mert nagyon zavar! Illata nincs, nem irritál, de sajnos nekem nem vált be, viszont nagyon drága, a sminkem leszedésében egész jó volt! Valahogy nekem a száraz bőrömre nem volt jó! Azért jár neki a 4*, mert tesóm szereti!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Funnyface

2017. november 30.

Szeretem, belopta magát a szívembe. Reggeli arctisztításhoz használtam micellás vizet, amikor megrendeltem. Mire megérkezett már hormonális akne miatt lemondtam a reggeli arctisztításról (ami segített). Nem akartam, hogy kárba vesszen, ezért sminklemosónak kezdtem használni. Igazán kellemes termék, felfrissíti a bőrömet. Tisztítóereje egészen erős, még a viaszos szemöldök ceruzát is szépen leoldja. Reggeli arctisztításhoz szerintem sok is lett volna. Használata után egyből leöblítem vízzel az arcom, majd második tisztításhoz arctejet használok. A bőröm tiszta, tónusa kiegyenlítődött, hidratáltabb, egy-két hét használat után látható a változás. Hormonális akne persze nem tisztul le tőle, de egyáltalán nem irritálta tovább, az amúgy is érzékeny bőrömet. Nem bántam meg a befektetést. Eddig a bioderma sensibio micivize vitte nálam a pálmát, nem tartom kizártnak, hogy lataszítsák trónjáról. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

jirka

2017. március 18.

Elfogyott. Újravettem. Napi egyszeri használattal, kb. 3 hónapra elegendő a 250 ml-es kiszerelés. 7000 Ft-ért csíptem meg, most látom hogy az ebay-en 6500 Ft-ért is kapható. Az utántöltője 150 ml, ezt most 1900 Ft-ért vásároltam meg. Aki kiszeretné próbálni, inkább ezt a változatot vegye meg, mert olcsóbb, tiszta flakonba átönthető.
Színtelen, szagtalan folyadék, nem géles. Arctisztítás előtt használom, nekem egy vattányi elég az arcom áttörléséhez. Egy komolyabb smink eltávolításához nyilván több kell. Rozaceás, érzékeny arcbőrömön irritációt soha nem okozott, szememet nem bántotta, nem hagy semmilyen réteget sem maga után, egy plusz az arctisztítási rutinomban. Azoknak ajánlom, akik nem szeretik a dupla arctisztítási rutinban az olajos lemosókat.
Egyenlőre 4 csillag, mert nem nélkülözhetetlen, de ha mégis "örök barát" marad visszatérek és megadom a plusz csillagot .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.