Dr. Kelen

Ár:   1591 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: nadalandy, Módosítva: 2015. május 31.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Stria elleni krém

Segít megelőzni a hízás, hirtelen növekedés, várandósság vagy testépítés során jelentkező bőrcsíkozódás, ún. stria kialakulását, illetve javítja a meglévő csíkok állapotát. Az organikus gazdaságból származó bio rozmaring, borostyán-, centella-kivonat, L-arginin hatóanyagok optimális kombinációjának köszönhetően a bőr kollagén és rugalmas rostjainak károsodását késlelteti, akadályozza. Hidratálja és rugalmassá teszi a bőrt.

Hypoallergén, tartósítószert és színezőanyagot nem tartalmaz. .
Terhesség és szoptatás alatt is használható.
Gyorsan beszívódik, nem hagy foltot a ruhán.

Aktív anyagai: bio rozmaring- , borostyán-, centella kivonat, L-arginin, narancs olaj

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mokani

2019. augusztus 11.

Ajándékba vettem és jókat hallottam róla. Nem viszketett annyira a bőre a kismamának mint előtte és túl sok bőrrepedést se vett észre. Azt hiszem, a babaváróra veszek neki még egyet, mert úgy olvastam, hogy utána is jót tesz :)!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Silvi

2018. február 24.

Babát várok, emiatt vettem a krémet. Tetszenek az összetevők, hamar beszívódik, teszi a dolgát, ára nagyon barátságos és a pumpás adagoló miatt praktikus a használata. Update-elek szülés után.
Update: ezt és a Vichy stria krémet használtam, egyetlen striám sincs szülés után. Elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Linda0222

2017. június 16.

Terhesség miatt vettem, de nem használt, szülés után kijött néhány stria, pedig folyamatosan kentem. Néha még égető érzés is fellépett... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Blondi

2017. május 31.

Szeretem ezt a krémet. :) Mióta használom nem alakultak ki újabb csíkok, és a meglévőket is véleményem szerint halványabbá tette. Nem művel csodát, de megfelelően hidratálja a bőrt, ezért 4*. Egyébként kb. fél éve használom heti 4-5 alkalommal a kritikus részeken. Egy ilyen tubus pedig úgy 1-1,5 hónapig tart ki nekem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

laracroft

2016. december 17.

Striát eltüntetni nem lehet, semmilyen csodakrémmel. Maximum halványítani, vagy a természetes halványodást gyorsítani.
Megelőzésre még akár jó is lehet ez a termék, bár hogy ki mennyire csíkosodik, az leginkább a genetikán múlik.
Nekem a már meglévő, elgyógyult, halvány striáimmal semmit nem csinált, de az összetevői tetszenek, elhasználgatom, mint sima testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Bagagabcsi

2016. november 3.

Várandósság alatt használom, szinte az elejétől fogva megelőzés céljából. Igaz, nem csak ezt, hanem több terméket felváltva, de eddig nincs striám (w36), ami szerintem nagyon jó eredmény (bár meggyőződésem, hogy ez nagyrészt örökletes). Az összes stria krémem közül ezt szeretem a legjobban, mert gyorsan felszívódik, amennyire észrevettem nem hagy ruhán foltot, az illata enyhe, és nekem kifejezetten tetszik. Ezt használtam minden reggel míg dolgoztam, mert nem kellett órákat várni, hogy rá tudjak öltözni. A többi vagy olajos, vagy ragadós volt használat után még jó ideig, de ez teljesen kompatibilis a reggeli készülődéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

DianaS

2016. szeptember 15.

Elhasználtam egyet de őszintén szólva nem sokat segített. Szerettem kenegetni, finom az illata, de ez a krém szerintem jobban be válna megelőzésre. Futás vagy akármilyen sportolás mellett tényleg hasznos de önmagában nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

enicicc

2016. augusztus 30.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Sokáig elég, jól kenhető, gyorsan beszívódik. Terhesség alatt folyamatosan kenem vele a hasamat, egyelőre egy csík se jött ki rajtam. A fenekemen lévő régi csíkokat valamennyire halványította.

Update: Terhesség alatt jól működött, egy csík sem jött ki a hasamon.
Nem régen újra vásároltam, és a belső combomon észrevehetően halványította a meglévő csíkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Update: Terhesség alatt jól működött, egy csík sem jött ki a hasamon.

Zsceeeka

2016. június 15.

Kb. egy hónapja használom, puhább a bőröm, de javítani nem javított sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Kb. egy hónapja használom, puhább a bőröm, de javítani nem javított sokat.

NeversaynotoPanda

2016. június 2.

Meglevo striak halvanyitasara vettem..most probaltam ki eloszor, es van ahol rogton hatasosnam tunik de van ahol mintha semmi(persze nemvarom el hogy most rogton eltunjenek) az illata engem valami babaknak valo termekre emlekeztet,talan torlokendo vagy popsikrem,nem is tudom.a hasamnal kisse szaraz volt a bor,ott kicsit csipte de semmi komoly.Mintha lenne nemi husito hatasa.Megelolegezem az 5 csillagot,majd meglatjuk meg:)

Upd.: ahogy irtam is tegnap,csipte a hasam.Mára piros foltok jöttek ki rajta.Máshol nem csak a hasamnál...:(

Update2: Ma is bekentem,kivancsisagbol a hasamat is..Mara eltuntette a pirossagot es nem is csipte..Most nemtudom mit gondoljak:s

Update3: azota elhasznaltam,nem tapasztaltam tobbe ilyen ego erzest es kipirosodast sem,de a striak halvanyodasat sem...Igazabol az illata miatt marad 2 csillag,mert azt kedvelem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak