Best of Beauty 2019

Dr. Kelen

Ár:   1180 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emyke, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás

Fehér bőrre

Az önbarnítót is tartalmazó testápoló rendszeres használata fiatalos, egészséges megjelenést biztosít. A bőr vitalizálása, hidratálása mellett annak diszkrét, állandó barnaságát is biztosítja. Napi használat mellett a selymes, regenerált bőr egyenletes tónusúan barna és foltmentes lesz. Napallergiásoknak is az állandó barnaság elérését teszi lehetővé.

sailorluna

2018. augusztus 3.

ez volt az első önbarnítóm. nem színezett meg túlzottan, csak nagyon minimálisan. az illata sem volt kellemes. elkenegettem, de nekem ez az egész barnítózás nagyon macerás, így inkább felhagytam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

agicza

2016. június 21.

Nagyon jó krém. Nem hagy foltot, jó az illata és már pár nap alatt világosbarna az egyébként hófehér bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

lilla93

2013. április 1.

Én a fehér bőrt képviselem, alapozóból pl. mindig a legvilágosabb kell és még az is sötét szokott lenni. Kb. 2 hétig volt elég és minimális bőrszínváltozás mutatkozott meg. A flakon nagyon kevés ideig elég, mert folyós a krém, viszont nagyon jól hidratál. Az illata erős, viszont én már megszoktam ezt a Kelen-féle illatot, aki használt már valaha szolikrémet tőlük, akkor tudja miről beszélek. Gyorsan beszívódik, szóval különösebb probléma nincs vele, de nem sima testápoló céljából vettem, tehát a feladatát nem teljesítette. Nem fogom újravenni, hanem az önbarnítós változatát rendelem csak meg, de rögtön kettőt, mert annak a kiszerelése még kisebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

emyke

2013. április 1.

Ez a testápoló szó szerint nagyon fehér börre való,az én "szolizot"bőrömön nem nagyon látszódott a külömbség.De nagyon jól hidratál és nem ad sárga színt,és nagyon jól kenhető hamar beszívódik.Most fogom kipróbálni a sötétebb színű önbarnító változatait.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.