Dr. Kelen

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whosthatchick, az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2020. február 7.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás

Napallergiások, fényérzékenyek is bátran használhatják. Arcra-testre történő egyenletes felvitelét követő 3-5 óra múlva (ún. time-tan-effect) alakul ki a "felkent" barnaság. Nem károsítja, nem öregíti, nem szárítja a bőrt, mivel hatóanyaga a bőr legfelső, elhalt sejtjeivel képez színreakciót. A bőr természetes hámlásával a barnaság  eltűnik, "lekopik", ezért a tartós, egyenletes barnaság megtartásához az önbarnító  alkalmazását 3-5 naponként ismételni szükséges. HYPOALLERGEN.

vgeorgina

2020. február 21.

Az itteni pozitív kommentek miatt esett rá a választásom - valóban nem foltos és valóban nagyon szolid, bár lehet, hogy csak én nem merek kellő mennyiséget kenni magamra. Meglátjuk rendszeres használat mellett mennyivel lesz jobb színem...:) Nekem az illata is tetszik, bár másnap már valóban kicsit túl sok/zavaró, hogy még mindig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

nemethbius

2020. január 26.

A pozitiv kommentek miatt vettem meg,megbantam.ugy nezek ki,mint egy vegstadiumu majrakos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

magyarigy

2020. január 14.

Meg vagyok elégedve. A szaga miatt nem vontam le pontot, mert más önbarnítóknak sokkal rosszabb (párom szerint ennek süti illata van, ezt azért túlzásnak érzem :D). Nem foltos, nem sárgás, nem természetellenes. Bátran ajánlom mindenkinek.

Arcra nem kentem, mindentől pattanásos leszek, így nem is mertem ezzel kísérletezni egyelőre.

UPDATE: Az itt olvasott korábbi jó tapasztalatok miatt ki mertem próbálni arcra is, és nem bántam meg! Egyáltalán nem lettem tőle pattanásos, cserébe egy szép, egészséges színt kapott az arcom (amit mások is szóvá tettek).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

sedo80

2019. december 21.

Az itteni vélemények alapján kerestem azt az önbarnítót, ami nem foltosodik, egyenletes színt ad és nem kíván sok macerát. Megtaláltam. Nagyon szép színt ad, egyáltalán nem foltos (igaz, előtte egy alapos bőrradírozás nem árt). Egyetlen pici negatívum, hogy van utána egy kis szoliszag, de egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

Wattsy

2019. augusztus 12.

Nem egy rossz önbarnító; szép színt ad, gyorsan beszívódik, engem az illata sem zavar. Párszor sikerült foltosan felkennem de szerintem ez főleg az én hibám, illetve a pumpa elég gyatra minőség, könnyen tönkremegy. Ha valamikor megint egy kis szolid napcsókolta, természetes színt szeretnék, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

zsofiabatta

2019. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Az illata kávés, sütit, csokis, ahogy már korábban is írták. Nem fog meg semmit (ruha, ágynemű). Nagyon hamar beszívódik és kellemesen sima lesz a bőröm tőle. Nem kopik foltokban és tényleg elég párnaponta bekenni, hogy egy kis színt adjon.
(Az egyetlen, ami negatívum: nekem is sikerült elrontanom a pumpáját.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

(Az egyetlen, ami negatívum: nekem is sikerült elrontanom a pumpáját.)

Majida

2019. július 18.

Nekem annyira nem tetszett,az illata még türhető de az arcom olyan rücskös érzetű volt ,valamint sárga lett tőle az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

0bikbik0

2019. július 18.

Évek óta önbarnitótól kölcsönzöm a nyári barnaságomat.
És ez a krém egy csoda.
Már az illata is, amikor felkenem nem a hagyományos önbarnitó, hanem kellemes kávés, valaki irta itt,hogy sütis. Bár ez később azért átvált a megszokott "szolis" illatra, de sokkal kevésbé intenziv, mint a többi társa.
A felkenést követően hamar kialakul a világosbarna (nekem egyáltalán nem sárgás, kicsit sem foltos) szin, és tartósan meg is marad. Szépen kopik, de nem szinezi a ruháimat, az ágyneműt.
Nyár eleje óta - egy-két kellemetlen egyéb önbarnitóval szerzett tapasztalatot követően - csak ezt használom, és nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Évek óta önbarnitótól kölcsönzöm a nyári barnaságomat.
És ez a krém egy csoda.

Julifoldvari

2019. július 14.

Nekem nagyon bejön! Az illata sztem sokkal jobb, mint a többié, és ez az első krémem ami tényleg nem foltokban kopik! Ennyiért elég drága, de én csak nyáron használom, akkor se folyamatosan, így szerintem ennyit megér, hogy nem nézek ki hülyén, mikor kopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

renike517

2019. július 11.

IMÁDOM! Egyenletes színt ad.Kellemes az illata.Hamar beszívódik!Nem fogja meg a ruhát,ágyneműt! Gyönyörű,szolid barna színt ad!Felkenés előtt bőrradírozok így nálam 4-5napig is bírja!Egyenletesen kopik!
Csodakrém!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Csodakrém!:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.