Dr. Kelen

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whosthatchick, az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2020. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás

Napallergiások, fényérzékenyek is bátran használhatják. Arcra-testre történő egyenletes felvitelét követő 3-5 óra múlva (ún. time-tan-effect) alakul ki a "felkent" barnaság. Nem károsítja, nem öregíti, nem szárítja a bőrt, mivel hatóanyaga a bőr legfelső, elhalt sejtjeivel képez színreakciót. A bőr természetes hámlásával a barnaság  eltűnik, "lekopik", ezért a tartós, egyenletes barnaság megtartásához az önbarnító  alkalmazását 3-5 naponként ismételni szükséges. HYPOALLERGEN.

Vikkkinca

2020. október 29.

Nem rossz,de nem is csodaszer.
Kreol bőrű vagyok,szóval az,hogy kicsit sárgás színt ad,az nem zavar.Elsőre az illata nagyon tetszett-tejszínes kávés...de amikor beszívódik akkor előjön az az igazi büdi barnítós diószag.
Régen a Dove barnító testápolóját használtam-az jobban bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 29.

Nem rossz,de nem is csodaszer.
Régen a Dove barnító testápolóját használtam-az jobban bevált.

drica

2020. október 15.

Oly sok szépet és jót olvastam, gondoltam kipróbálom. Szőke haj, kék szem, meglehetősen fehér bőr. Már jó pár onbarnitóval befürödtem: voltam foltos boci és szép sárga is.
Ellenben ez... Semmit sem csinált. Eddig 4x kentem fel. Radirozás, hidratálás, onbarnitózás. 4x. 2-3 nap különbséggel.
Semmi, semmi, semmi. A leghalványabb barnaság sem. Sőt, ma a férjem megkérdezte, miért vagyok ilyen sápadt?
Na, köszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

Na, köszi.

Judittttt

2020. július 27.

UPDATE:
Ha teljesen leállunk a használatával és nem frissítjük akkor brutál rondán kopik, egy hétig úgy néztem ki tőle mint egy vintilligos. Emiatt minusz 1 csillag.

Na én is gondoltam kipróbálom ezt a cucclit a sok jó vélemény hatására. Sok anyajegyem van, világos bőröm, és sötét rézvörösre van festve a hajam, így általában komfortos vagyok a fehérségemmel, de kis barnasággal komfortosabban érzem magam, kicsit elkendőzi a bőrhibákat, narancsbőrt, ilyesmi.
A szexi barnaság az tetszik, az idő előtt öregedő bőr az annál kevésbé, meg nem vagyok egy könnyen leégős típus, viszont olyan ellenálló a bőröm, hogy barnulni is nagyon nehezen barnul, simán nem történik semmi. Úgyhogy gondoltam én is most, egy dobozba zárt, egészséges barnaságért nyúlok.
Nem akartam rá túl sokat költeni meg rendelni, úgyhogy a sok jó vélemény hatására ezt a terméket választottam a drogériában. Tapasztalataim a következőek:
- Felkenéskor tényleg nincs neki önbarnító szaga egyáltalán, nekem kakaós illatú, kellemes abszolút, de ez pár óra múlva szokásos masszív önbarnító szagba csap, ami fürdés hatására enyhül, de ha megszagoljuk a bőrünket akkor még azután is érezni 1-2 napig a barnítózást követően. Engem annyira nem zavar, szerintem ez a velejárója, főleg ilyen áron, nem egy top 5000+ forintos termékről beszélünk, nem tudom hogy azokban teljesen megszűnik e ez az önbarnítós szag, de nekem ez ilyen áron egy elfogadható kompromisszum.
- Szolid barnát vettem, nekem a fehér bőrömön egy kenésre is volt már hatása, és tényleg szolid, nem egy tolakodó vagy akiről lesüt hogy be van barnítókrémezve. Másnap újra használtam és fokoztam a barnaságot, ami így is szolid maradt de jól látható és észrevehető. Nekem bejött de lehet kipróbálnám az erősebbet, mert az talán gazdaságosabb.
- Maga a barnaság szerintem tök kellemes napcsókolta hatás. Szerintem nem igaz hogy egyáltalán nem sárga. Egy nagyon picit az, de szerintem az összes önbarnító az, amiben vannak lila pigmentek, az is csak lemosásig nem sárga egyáltalán... legalábbis amikor youtubeon kenegetik magukat a nők a sokkal drágább iylen olyan lila pigmentessel én lemosás után rajtuk is telejsen ugyanazt az enyhe sárgásságot látom, mint minden önbarnítónál. Véleményem szerint sajnos ez a dobozba zárt barnítózás mellékhatása, de szerintem nem durva egyáltalán, nem mondanám végstádiumú májkárosult jellegűnek egyáltalán. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem egy hűvös, hanem egy meleg barna szín az eredmény, nem mondanám, hogy szó szerint sárga, de azt se, hogy egy kicsit se sárgít a termék. Szerintem belefér.
-Viszonylag tartósnak találom, 2-3 fürdésre is még tart a barnaság, lassan és egyenletesen kopik. Ezt főleg a kézfejemen látom, mert ugye kezet gyakrabban mosok, és bár látom, hogy ott jobban kopik, de nem néz ki hülyén, mert azért tartja magát a szín.
- A terméknek jó a hidratáló hatása is, finom puha lett utána a bőröm.
- Könnyű eldolgozni, és arcon is biztonságosan használható, nekem az tetszett a legjobban, hogy nagyon kellemes, finom egészséges arcszínt varázsolt egy kenésre.
- Gyorsan beszívódik.
- Én nem alkalmaztam előtte semmilyen különsebb nagy előkészületet, csak simán letusoltam és a szokásos fürdőrózsámmal dörzsöltem meg a testem, mint mindig, így előkészülés nélkül is szép hatást kaptam, és nem lett durvább a hajlatokban vagy térdemen, könyökömön.
- Elég egyenletes színt kaptam még a hülye helyeken is, mint lábfejem, csuklóm belső fele.
- Nálam nem fogott meg semmit, lefekvés előtt használtam, és nem lett semmiylen színe a hófehér lepedőnek.

Szóval összességében szerintem tök király termék, jó hatással, jó áron, én nem macera használni. Szívesen használnám újra, és szerintem ha elfogy is újra fogom vásárolni, ajánlom kipróbálásra, de ne legyenek arról illúziók, hogy egy önbarnító egy picit se sárga vagy nincs neki szaga, főleg iylen áron, drogériás viszonylatban. :) Ja és még állatokon se tesztelik és magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

UPDATE:

- A terméknek jó a hidratáló hatása is, finom puha lett utána a bőröm.
- Gyorsan beszívódik.

Eniko0514

2020. július 27.

Először a Dove önbarnító testápolóját használtam és imádtam. Aztán azt valamiért nem kaptam és a jó vélemények miatt megvettem ezt. Nos nem egy újravevős termék. Akárhogyan kenem fel foltos marad. Szóval hiába nincs az a nagyon kellemetlen szaga és láthatóan barnít is (ami egyébként nekem inkább sárgás tónus volt), de nekem csak 3 csillagot ér. Ha viszont már megvetted, csak nagyon óvatos mennyiségben vidd fel, mert tényleg fog és ha túl sokat kensz reggelre sárgás színed lesz:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

Erika50

2020. június 9.

Ez egy csodaszer, amit már sokan leírtak előttem. Mivel én is napallergiás vagyok, így a napozás kizárt nálam! Kerestem egy jó terméket és megtaláltam, szerintem nagyon sokszor fogom még újra megvásárolni. Használata előtt jól előkészítettem a bőrömet, bekentem a szokásos hidratáló testápolómmal és azután kentem fel a terméket. Másnap reggel alig hittem a szememnek, egy alkalom után látszik és nem foltos, nagyon szép színem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 9.

széva

2020. május 20.

Eddigi barnító testápolóim közül ő a kedvenc. Az illata sem zavar annyira (én kv illatúnak érzem)
Elég szép színt ad én a sötétebb árnyalatút választottam és nem bánom. Az arcomra is szoktam kenni kicsit mert fényvédőt használok és kicsit sápadt vagyok smink nélkül. de ezzel elfogadható a színem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 20.

sütismacska

2020. május 15.

Egy másik önbarnítót cseréltem le erre kiváncsiságból. Nem bántam meg, sőt.
Nagyon fehér bőröm van, de ezzel a termékkel lesz egy kis színem.
Kellemes kávés illata van.
A pumpás megoldás nekem tetszik.
Jól eldolgozható. Radírozás nélkül is jól működik, ellenben más termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Egy másik önbarnítót cseréltem le erre kiváncsiságból. Nem bántam meg, sőt.
Nagyon fehér bőröm van, de ezzel a termékkel lesz egy kis színem.
Kellemes kávés illata van.
A pumpás megoldás nekem tetszik.
Jól eldolgozható. Radírozás nélkül is jól működik, ellenben más termékkel.

vgeorgina

2020. február 21.

Az itteni pozitív kommentek miatt esett rá a választásom - valóban nem foltos és valóban nagyon szolid, bár lehet, hogy csak én nem merek kellő mennyiséget kenni magamra. Meglátjuk rendszeres használat mellett mennyivel lesz jobb színem...:) Nekem az illata is tetszik, bár másnap már valóban kicsit túl sok/zavaró, hogy még mindig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

nemethbius

2020. január 26.

A pozitiv kommentek miatt vettem meg,megbantam.ugy nezek ki,mint egy vegstadiumu majrakos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

magyarigy

2020. január 14.

Meg vagyok elégedve. A szaga miatt nem vontam le pontot, mert más önbarnítóknak sokkal rosszabb (párom szerint ennek süti illata van, ezt azért túlzásnak érzem :D). Nem foltos, nem sárgás, nem természetellenes. Bátran ajánlom mindenkinek.

Arcra nem kentem, mindentől pattanásos leszek, így nem is mertem ezzel kísérletezni egyelőre.

UPDATE: Az itt olvasott korábbi jó tapasztalatok miatt ki mertem próbálni arcra is, és nem bántam meg! Egyáltalán nem lettem tőle pattanásos, cserébe egy szép, egészséges színt kapott az arcom (amit mások is szóvá tettek).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.