Dr. Kelen

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whosthatchick, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás

Napallergiások, fényérzékenyek is bátran használhatják. Arcra-testre történő egyenletes felvitelét követő 3-5 óra múlva (ún. time-tan-effect) alakul ki a "felkent" barnaság. Nem károsítja, nem öregíti, nem szárítja a bőrt, mivel hatóanyaga a bőr legfelső, elhalt sejtjeivel képez színreakciót. A bőr természetes hámlásával a barnaság  eltűnik, "lekopik", ezért a tartós, egyenletes barnaság megtartásához az önbarnító  alkalmazását 3-5 naponként ismételni szükséges. HYPOALLERGEN.

zsofiiiiiiiiii

2018. szeptember 15.

A legjobb önbarnító,amit valaha használtam. Egy esküvőre szerettem volna szép barna bőrt és ez csodásat varázsolt. Nem hagy foltot, és nagyon szépen kopik. :) Ezt csak ajánlani lehet :)

zsofiiiiiiiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Aurelia19

2018. augusztus 28.

Hibátlan termék, nem foltosít, nem sárgít:) szép egyenletes napbarnított bőrt ad

Aurelia19
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

boszimail

2018. augusztus 2.

Szuper illata van (kakaós), csak később jön elő a jellegzetes önbarnító "szag". Nem lettem tőle sem foltos, sem sárga, viszont megfogta a ruhámat, ezért kap 4 csillagot.

boszimail
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

puszedli0218

2018. július 27.

A legjobb önbarnító, amit eddig próbáltam. Nagyon szép, foltmentes barna színt biztosít és az illata is nagyon tetszik. Csak azt tudom mondani, amit már előttem is sokan leírtak.

puszedli0218
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

tofika

2018. július 25.

Ez a termék abszolút a nyár kedvence nálam. Mivel fehér tónusú bőröm van, ezért bár nem égek le gyorsan, de sajnos nagyon hamar beszívja a bőröm a napsütötte színt. De! Mióta kipróbáltam ezt az önbarnítót egyszerűen nem tudok betelni vele. Az illata utánozhatatlan, a hatása kétségbevonhatatlan. Mindenkinek szívből ajánlom, aki gyönyörű barna bőrt szeretne az idei nyáron.

tofika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Sunnyvagyok

2018. július 18.

Mivel elég anyajegyes vagyok és óvom a bőrömet, így csak az önbarnító jöhet szóba! Sokfélét kipróbáltam már, azt hittem az Alverde barnítójánál nincs jobb, de tévedtem! :)

Nagyon kellemes, kávés - tiramisu illatú a krém és könnyű elkenni, valamint hipp hopp be is szívódik! Órákon át érezni ezt a fincsi illatot, nekem nagyon tetszik!
Később jön elő halványan egy ici pici önbarnító illat, és azt is csak a viselője érzi, tehát a családunkat, párunkat, férjünket nem tudjuk ezzel az őrületbe kergetni! :D

Nekem a világos bőrre való termék van meg és az is látványos színt produkál, tehát teljesen meg vagyok elégedve vele! Plusz pont, hogy hidratál is, nem lesz a használata után ragacsos a bőröm, szinte el is felejtem, hogy önbarnítóval vagyok bekenve.
A ruhát / ágyneműt nem fogja be! Annak ellenére, hogy sosem készítem elő a bőröm radírozással és aláhidratálással, sosem leszek foltos! Ajánlom mindenkinek! :)

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

dflilla

2018. július 5.

Nem vagyok önbarnító párti, viszont egy jeles eseményre készülünk és nem volt időm szolizni és így maradt ez a megoldás. Eddig bármilyet vettem foltos lettem vagy sárga. Az itteni vélemények szerint ez tűnt a legjobbnak, ami elérhető közelségben van. A szolid barna változatát vettem meg és már az első használat után is látványos eredményt hozott. Valóban nem fogta be a ruhámat sem és nem lettem sárga sem. Az illata szerintem nagyon finom és én nem érzem a tipikus önbarnítós illatot sem ami egy idő után elő szokott jönni. Ár érték arányban szuper.

dflilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

M_Reni

2018. július 4.

Itteni vélemények alapján ezt vettem meg. A szolid barna verziója van meg. Nem foltosodik, nem fogja össze a ruhákat. Érdemes megvárni a 3-5 órát a tusolással, így tényleg elég hatásos. Az illata nekem nem tetszik, nagyon erős kávé v tiramisu szagú. De ezért nem vonok le csillagot.

M_Reni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

rosacea

2018. június 29.

Az itt olvasottak alapján vettem meg és nem csalódtam. Nagyon szép színt ad. A szaga nem való társaságba, de még mindig jobb, mint más termékeknél. Arcomon is használom és nem irritálja.

rosacea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

edina1212

2018. június 29.

Nekem teljesen bevált, igen... nagyon kell figyelni a megfelelő hidratálásra előtte, valamint a száraz területeken vékony felkenésre. De cserébe az embernek hihetetlenül szép színt kölcsönöz. Az illata nem annyira kellemetlen, mint hasonló árban található termékeknél. Az esetleges foltosodást, ( ami a fehérebb bőrfelületen jelenhet meg) pedig egy alapos bőrradírozás pillanatok alatt megold :)

edina1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin