Dr. Kelen

Ár:   1720 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whosthatchick, az összetevőket feltöltötte: DrKCosmetics, Módosítva: 2020. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolás

Napallergiások, fényérzékenyek is bátran használhatják. Arcra-testre történő egyenletes felvitelét követő 3-5 óra múlva (ún. time-tan-effect) alakul ki a "felkent" barnaság. Nem károsítja, nem öregíti, nem szárítja a bőrt, mivel hatóanyaga a bőr legfelső, elhalt sejtjeivel képez színreakciót. A bőr természetes hámlásával a barnaság  eltűnik, "lekopik", ezért a tartós, egyenletes barnaság megtartásához az önbarnító  alkalmazását 3-5 naponként ismételni szükséges. HYPOALLERGEN.

Ár: 1700 , Eladó: justagirl
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, Nagyvárad tér, Deák tér, Foxpost +1200, fizetés: készpénz,foxpost+1200

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sigma

2021. november 19.

Nem vagyok nagy onbarnitozos, de ezt megvettem, hatha majd valami Kim Kardashian-szeruseg nez vissza a tukorbol, vagy legalabb nem olyan leszek mint egy kiazott hulla. Lenyegeben ez az elso es az utolso onbarnitom, es maradok is ennel.
Szerintem szuper szint ad, egyaltalan nem narancssargas, szep barna. Nem foltos es szepen kopik! Nagyon pozitivan csalodtam, mert egyszer kistini koromban lenyultam Anyukamet, es emlekszem, hogy borzalmas volt. Sarga, foltos, osszefogott mindent. Soha tobbet! Na en azota abban a hitben eltem hogy minden onbarnito ilyen. Szerencsere nem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Zituss

2021. október 10.

Szeretek önbarnítókkal kísérletezni, így az itteni vélemények alapján szereztem be ebből a termékből, és nem csalódtam. Önállóan is kipróbáltam, de véleményem szerint ha testápolóval vegyítve viszem fel és kenem szét a testemen, sokkal inkább hatékony. Nem leszel tőle narancssárga és az a tipik barnító szag sem jelentkezik olyan töményen.
Azért kap 4 csillagot mert felvitelt követően azért fog még picit, így a fehér lepedőn is meglátszott másnap reggel, de alapvetően nagyon jó termék és csak ajánlani tudom. Nem beszéve róla, hogy hipoallergén, ami szintén megnyugtató az ilyen barnító kencék esetében. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Timea_1997

2021. július 15.

Nos ez volt a második önbarnító amit vettem, sajnos az első nem vált be. Abszolút hullafehér, sápadt bőröm van, ami csak égni tud, más egyebet nem, és mivel az előző próbálkozásom (vilagos bőrre ajánlott dove) nem volt jó, ezért úgy gondoltam menjünk egy nagyot, és ebből a mélybarnát vettem meg… :D
Fürdés és radírozás után vittem fel éjszakára, elsőre abszolút szkeptikus voltam, de reggelre döbbenten tapasztaltam hogy igencsak csoki színem lett :D könnyedén fel tudtam vinni és az eloszlatásával sem éreztem, hogy probléma lenne. A problémás területekre kevesebbet használtam, de ez nem minden esetben látszódik, ugyanis a kézfejem, lábfejem enyhén foltos lett alapos eldolgozás után is, illetve a lábujjaimnál kicsit úgy néz ki, mintha koszos lenne :D :D ezt leszámítva kellemes csalódás volt, még sosem volt ilyen színem. Egy kicsi sárgás tónusa persze ennek is van, de 2200 forint volt a Rossmannban, szóval azért nem egy luxus kategóriájú termékről beszélünk. Az illata számomra kellemes, erőteljes capuccino aromája van, ami egy idő után persze elillan, de a másnap reggeli maradék “önbarnító” szag is csak nagyon nagyon halványan érezhető. Nálunk nem fogta be sem a ruhát, sem a fehér ágyneműt, de valóban kevés mennyiség is elég belőle. Arcra is használtam, nagyon látványos.
Egyelőre 4 csillag, de ha majd kiderül hogy nem kopik foltosan, akkor 5 csillagot is megér, egyelőre nincs tapasztalatom róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

kovacsanett43

2021. július 2.

Na hát testre és arcra csodás, de tényleg. Pár naponta használva az én hófehérke bőröm nagyon szép tónusú, egységes színű, sokszor megjegyzik, milyen szép színem van. És akkor jöjjenek a negatívumok: mivel az arcomra is kenek, ezért a nyakam sem marad ki, viszont az meg foltos tőle, de konkrétan mintha koszos lenne, nagyon gáz. 😂Illetve a lábamon valami ,,fantasztikus", mit művel, a bokámnál és a térdemnél is hozza ezt a retkes hatást, nyilván foltokban. Szóval nekem az van, hogy arcra, felsőtestre, karokra tök jó, de térdtől lefelé és a nyakam viszont irtó gáz. Lehet, hogy az én hibám, és nem kentem elég egyenletesen, pedig előtte bőrradíroztam, ilyen durvább kefével pedig pluszban át is mentem a térdemen és a bokámon. Ha meg azokat kihagyom, akkor nem tudom úgy eloszlatni, hogy ne legyen benne ez a sáv. A nyakamnál csak arra tudok gondolni, hogy ott elég vékony a bőr, és ha csak egy kicsit is izzadok (ilyen melegben ez nem olyan ritka 😂), akkor gyakorlatilag kenődik el vele a felvitt cucc. Továbbá a pumpás adagoló rekordidő alatt ment tönkre, úgy kell kiütögetni a krémet. Előtte használtam Balea és Dove barnítókat, mindkettőből a világos bőrre valót. A Balea könnyű állagú, a Dove kevésbé, ez utóbbit nagyon utáltam, illetve több alkalom kellett, mire látszott valami, és hát azoknak megvolt a tipikus barnítószaguk. Ez kifejezetten jó illatú és pár óra múlva látszik, de ilyen áron ez nem akkora pozitívum. Arcomra, karjaimra, dekoltázsra elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Bambi80

2021. július 1.

Hát nekem ez az önbarnító sem illattal sem teljesítményre nem jött be igazán...
Egynek elmegy,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

Hát nekem ez az önbarnító sem illattal sem teljesítményre nem jött be igazán...
Egynek elmegy,de nem veszem újra.

dzsungelszem

2021. június 25.

Huh én bátor voltam és a fehér bőrömre ráküldtem a mélybarna verziót, aztán tűkön ülve vártam hogy leteljen a 3 óra, de már gondolatban temettem magam :D és láss csodát nagyon szép barnaságot adott! Gyönyörű, egyenletes, nem sárga! Szóval nagyon nagyon pozitív a véleményem róla! Remélem kopni is szépen fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

UnicornsOfLove

2021. június 23.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg, kezdem is azzal, hogy nagyon sok önbarnítót használtam már életem során, szóval tudom mihez viszonyítani. Magamtól nem valószínű, hogy vettem volna Dr. Kelen terméket, kicsit nem is tudom, bóvlinak vagy oldschoolnak hat a design :D Régen használtam egy szoláriumkrémjüket, na az nagyon büdös volt.

Egyébként fehér bőröm van alapvetően, 2-es típusba tartozom. Eddig a St. Moriz hab állagú tetszett talán a legjobban, de az macerás, mert nevetséges felkenve, így 4-6 órát otthon kell maradnom olyankor, ha azt felkenem. Alváshoz én nem használom, mert mindent befog és olyan szaga lesz az egész ágyneműnek. Így gondoltam kipróbálom ezt a testápoló jellegűt.

Kicsit tartottam tőle, hogy mivel színtelen réteg, nem barna, így nem fogom tudni egyenletesen eloszlatni, mert nem látom, hova kentem és hova nem, de nagyon könnyen ment, egyáltalán nem foltos, ha jól eldolgozzuk. A szaga sem zavaró, nem nagyon érezni a tipikus önbarnító szagot, én simán jövök-megyek így, hogy rajtam van, vagy akár alszom is benne. A ruhákat tényleg nem fogja be, és nagyon hamar beszívódik, egyszer gondoltam egy merészet és fehé nadrágot vettem fel, miután bekentem vele magam és csak nagyon halványan, mindössze 1-2 helyen a varrás mentén lett belül kicsit sötéteb, de úgy emlékszem, kijött mosással. Na ez az igazi teszt! :D

Színre picit sárgás csak, de igazából mindegyik az, így működnek. A világosabb verziója van meg amúgy, nekem az pont jó, pont elég, egészen természetes. Rengeteg csúnya narancsos, sárgás, foltosodó, nehezen száradó önbarnítót hazsnáltam már, spray, hab vagy krém formában, de ezzel nagyon elégedett vagyok, nem is fogok másikat venni. Óriási pozitívum, hogy nem kell egy önbarnítási procedúrát végezni, csak fürdés után bekenem vele a lábam, mint egy testápolóval, vagy az egész testem akár, és már mehetek is a dolgomra. Nagyon örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Kinke

2021. június 20.

Kellemes illata van, viszont a hajlatokban foltosan hat. Kicsit sárgás színe van. Rá van írva, hogy foltmentes, ezért is mertem megvenni, de a fehérneműmet és a ruhákat is beszínezte. Remélem ki fog jönni mosással. Én választok egy másik terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

DeTi

2021. május 10.

Nagyon szeretem, mert szépen barnít, és önbarnító-viszonylatban nem büdös, kellemes(ebb) kávé illata van. Kis mennyiségben nagyon visszafogottan barnít, nagy mennyiségben sem foltos, de akkor előjön a sárga szín. Már két tubusnál is elromlott a pumpás adagolója, amely jelentősen megnehezítette a használatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Poptie

2021. február 9.

Sok barnítót próbáltam már, eddig ez a legjobb. Nekem már felkenés közben beszívja a bőröm, így nagyon sok fogy egy használatra. A krémnek cappuccino hab színe van, és az illata is olyan, másnapra minimálisan érezhető az a karotinos barnító illat, de közel sem olyan tolakodó, mint a többi barnítónál, amiket eddig próbáltam.Nekem nagyon szép napsütötte barnás lett tőle a bőröm (helyenként sárgás foltokkal, ahol nem figyeltem oda annyira a felkenésre), pedig fehér, mindig leégő, érzékeny bőröm van. Nekem bevált, ha akciós lesz, akkor újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2