Dr. Kelen

Ár:   2986 Ft / 357 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml,12 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2023. augusztus 7.

Ár:   2986 Ft / 357 Ft
Kiszerelés:   150 ml,12 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A termék két különbözo mechanizmussal kialakulóbarnaságot ötvöz. Önbarnító komponense a felvitelt követő 3-5 óra múlva jelentkező barnaságot garantálja, míg a szokásosan használt pigmentaktivátor összetevői a szoláriumozáskor elérhető barna szín erősségét, mélységét, természetes kinézetét fokozzák.

Gyorsan felszívódik. Arcra, testre egyaránt használható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Labadej

2024. június 10.

Én személy szerint imádom! Nem büdös, szagott sem hagy maximum minimálisan érezheted a szoli szagot de ez előfordul, ruhát nem fogja be, nem lettem még eddig foltos sem,hiába egyenletelenul kentem fel mert siettem egységesen barnultam , és nagyon szép erős szint add egy csoda

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 10.

NatureBeauty

2023. július 11.

Nekem jobban bevált, mint a kék változata (Plus). Nem allergizálja a bőrt és az ára is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 11.

Sophie0517

2022. október 11.

Számomra tökéletes. Már jó ideje szolizok, mértékkel, és van egy alap színem. Nekem könnyen beszívódik, nincs különösebb illata rajtam a szoli után sem. Nincsenek foltok, a színem szép, egyenletes. Eddig mindig sokkal drágább krémeket használtam, de felesleges volt. Max pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 11.

patriiszii

2022. július 11.

Ár- érték arányban nagyon jó. Könnyen beszerezhető a drogériákban. Viszonylag hamar a harmadik szolizás után már észre vettem a változást, egyenletesen barnultam le tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 11.

koborzoja

2022. július 7.

Korábban a spray-t használtam, ami sajnos megszűnt, így errw vàltottam át. a nagy flakon ár-érték aránya verhetetlen, utazás alatt meg csak leemelem az egyadagost a polcról

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

barsi_nikolett

2022. július 6.

Elégedett voltam vele, szerintem jó illata van, ár érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

Elégedett voltam vele, szerintem jó illata van, ár érték arányban teljesen jó.

Bubus9913

2022. június 28.

Egyenletesen barna lettem tőle. Tipikus szoli krém illata van, bár ez számomra nem jelent problémát. nálam 5/5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 28.

SGabriella

2022. január 17.

Nem értem a véleményeket,majdnem elbizonytalanodtam.Egyáltalán nem büdös.Szoli krém szaga-illata van.De mit is várunk ugye amikor ránk ég a krém...Rózsaillatot?
Ár-érték arányban hibátlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 17.

Ár-érték arányban hibátlan

Petyuska

2021. május 15.

Régen imádtam ezt a krémet. Olcsó, könnyen beszerezhető és hatàrozottabban barnàbb voltam vele, mint nélküle. Fogalmam sincs, hogy én (vagyis az orrom) lettem-e érzékenyebb, de konkrétan olyan büdi lesz szoli után a bőröm, a ruhàim, hogy szinte biztos hogy nem fogom újra venni. Tényleg inkább sárga lesz tőle a bőr, és fürdéskor a nagy része le is jön. A rózsaszín (talàn lila) tesója kevésbé büdös szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

noricza

2021. május 10.

Én szeretem a kelen krémeket, de ez valami szörnyű büdös. Hidratálni hidratál de a benne lébő bronzer inkább sárgít. Ez valahogy nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.