Dr. Kelen

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   150 ml/ 12 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   150 ml/ 12 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb

Kettős hatású, korszerű készítmény a szoláriumozáskor elérhető látványos, dekoratív barnaság fokozása mellett erőteljesen gátolja a bőr öregedését. Pigmentaktivátor, antioxidáns, szabadgyökfogó, hámregeneráló összetevői biztosítják a szoláriumozás ideális feltételeit és a bőr öregedésének késleltetését. Tartósítószert nem tartalmaz.

bogyoca

2018. december 27.

Nekem nagyon bejött! Gyorsan beszívódik és szerintem az illata sem rossz. Több szolikrémet
is kipróbáltam már, de végül ennél maradtam. :) Sokkal szebben barnulok vele, mint nélküle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Anyabanya

2017. július 28.

Semmi plussz barnaságot, hidratáltságot nem adott+szoliszag is megmaradt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

Semmi plussz barnaságot, hidratáltságot nem adott+szoliszag is megmaradt

szanii

2017. június 12.

Csak egy termékmintát próbáltam ki, olyan átlagos teljesítménye volt :D Inkább hidratált, mint barnított. A bronze-os társa jobban megfogott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Zsanett01

2016. október 20.

Nem vettem észre különösebb hatást.Hidratál,de azt a legtöbb testápoló megteszi.A barnaság nem tartósabb tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

kovacsrekaa

2015. szeptember 9.

Az itteni velemenyekkel nem ertek egyet. Ez a krem szerintem nagyon jo. Kozepkategorias. Adott vagyok en, nem is tudom milyen tipus.. nagy barna szemek, nagyon sotet haj, fekete szemoldok es tejfeher bor. Ugy nezek ki, mint egy gót vagy elo halott.. Elso azolikencem volf, amire azt tudom mondani hogy hasznalt. A tejfeher boromet szepen lassan egyenletes barnasag valtotta fel. Hasznaltam a tesojat, a bronzositost illetve tobb tucat szolikencevel volt mar dolgom, de ez tenyleg jo. Igazabol en azert szolizgatok hetente egy alkalommal, hogy egy pici alapszinem legyen, mert meg a bb krem is gyilkos az arcomon. Ha mar alapszinnel rendelkezem, akkor a bb is szebb.. Mindig visszaterek ehhez a termekhez, gondolkodom a nagy kiszerelesen is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

lysza1985

2015. június 26.

Nincs nagy tapasztalom szolikrémek terén, ez volt leárazva, ezt vettem. Jó zsíros lett az arcom tőle, remélem nem leszek tiszta ragya, viszont szerintem barnább lettem, mint egyébként tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

SlecckelMarine

2012. május 2.

Néhányszor vettem, nagyon szerettem az illatát, és szép egységes barnulást eredményezett.. Kár hogy ahol vettem már nem lehet kapni, ha találok, újra beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

szeg3456

2012. április 13.

Szerintem a Dr. Kelen termékek nagyon jók . Jó az illata is és nem utolsó sorban magyar!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 13.

Bibike

2012. március 17.

Előtte a Plus-t használtam (érzékeny a bőröm), de az elfogyott, ezért gondoltam kipróbálom ezt, mert csak ezt ajánlották még érzékeny bőrre. Eléggé folyós, a bőröm nehezen szívta be. Ezzel nem is lett volna problémám. Viszont. Másnapra az egész karom kiütéses lett tőle. Szerencsére máshol nem. A dobozra nagy betűkkel rá van írva, hogy hipoallergén. Hát nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.