Best of Beauty 2019

Dr. Kelen

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml és 12 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aylawitch, Módosítva: 2015. november 4.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   150 ml és 12 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Szoláriumkrém Férfiak bõrére kifejlesztett szoláriumkrém bronzosítóval és férfias, friss illattal

Az extrém mélybarnító két különbözõ mechanizmussal elérhetõ barnaságot ötvöz. Erythrulose és DHA a gyorsan kialakuló, míg az aktív Tyrosine és ATP a maximális barnaságot nyújtja. Gyorsan felszívódik. Arcra, testre egyaránt használható. Tartósítószert, mesterséges színezõanyagot nem tartalmaz. HYPOALLERGEN: még a különösen érzékeny bõrt sem irritálja!

cshrs

2017. augusztus 21.

3x probaltam ki osszesen, mivel baratnom mondta, hogy neki mar elso hasznalat utan nagyon latszott a kulonbseg, hogy hasznalta. Oszinten megmondom, en oriasi valtozast nem lattam, de az illata nagyon tetszett. Sajnos csak ennyit tudok rola mondani, nem hinnem hogy ujraprobalom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

mariann33

2017. május 28.

Már rengeteg szolikrémet kipróbáltam,ettől a márkától is szerintem mindet és határozottan ez a legjobb!
Szerencsére könnyen beszerezhető.
Ha ezt felkenem,biztosan tudom,hogy már nyolc perc után barnán lépek ki a szoliból.Az ára egy vicc,a 100ml-ert 1.600-ft-ért lehet kapni szinte mindenhol.Van 12 ml-es is ami maximum 200-ft,a szoliban kapható 12 ml-es minimum 900 ft-os "márkás"kencéktől sosem lettem olyan barna mint ettől....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Szerencsére könnyen beszerezhető.

Aylawitch

2015. október 23.

Mindig is az Australian gold termékeit használtam szolizás előtt és után, de aztán úgy döntöttem, kipróbálok egy jóval olcsóbb terméket. Sok jót hallottam a Dr. Kelen termékekről. Mivel sürgősen kellett a krém, beszaladtam egy Rossmann-ba, de ott csak ez az egy típus volt elérhető és az is csak 12 ml-es kiszerelésben. Gondoltam ha a pasiknak jó, akkor jó lesz nekem is. :D Elvégre elég sok babakozmetikumot is használok. :)
Az illata nem a legjobb, de nálam nem is ez a legfontosabb szempont. Könnyen felvihető, gyorsan és egyenletesen felszívódik. Rendszeres használatnál szép egyenletes barna színem lesz.Tökéletes ár-érték arány, én a jövőben is maradok ennél a terméknél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.