Dr. Kelen

Ár:   180 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Biztonságos, gyors barnaság 0,3-as csöveknél is!

Elsősorban a biztonságos 0,3-as csövekhez kifejlesztett szoláriumkrém. Emelt mennyiségű multiaktív tyrosine, növényi protein és ATP kombinációja biztosítja a gyors mélybarnító hatást. Egzotikus illat. Tartósítószert, színezőanyagot nem tartalmaz.

Szoláriumozás előtt kenje be arcát, testét. Bőrbarát összetételű, minden bőrtípus esetén ajánlott. 3-5 órán át ne  mossa le, hogy hatását optimálisan kifejtse.

boszia

2016. december 27.

Én már egy ideje ezt használom, 5 kis darabbal vettem belőle, az ára nagyon jó 150 ft/db ,szép barna leszek tőle és az illata nagyon jó...Azt nem mondom h nem használtam ennél jobbat de ár érték arányban teljesen rendben van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Easy Come Easy Go

2014. október 16.

Imádom az illatát, minden egyes szolizás előtt bekenem magam vele, nekem ez az illat hozzátartozik a szolizáshoz :) Gyönyörű bronzbarna leszek tőle, és plusz pont, hogy nem tartalmaz tartósítószert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 16.

regica

2014. október 1.

mindig ezt használom,vagy a csípős változatát,édes illatom van tőle és ettől a krémtől van a legjobb színem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Orchid

2014. szeptember 30.

Olyan válogatott cifra kifejezésekkel tudnám illetni, hogy lesülne a bőr a képemről...

Először is BÜDÖS, konkrétan műbanán szaga van, ami szoli után átmegy égett dió szagba. Minden ruhámba beleitta magát, egész nap csak azt vártam, hogy hazaérjek és levehessem magamról. Ráadásul 2 alapos zuhanyzás után is éreztem a bőrömön ezt az irtózatos szagot és 2 napig viszkettem tőle.
Még jó, hogy az arcomat nem kentem be vele, mert tiszta sárga lettem tőle, nem is szolikrémnek kéne árulni, hanem valami olcsó és közönséges önbarnítónak. Ahol vízcsepp ért, ott ki is foltosodtam tőle.
Szerencse, hogy csak ezt a kis zacskós változatot vettem meg, de így is maximálisan pénzkidobásnak érzem az érte kiadott 165 Ft-ot. Kár, hogy nem lehet mínusz csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.