Dr. Kelen

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tardi.andras, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

A masszázskrém bármilyen természetes illóolajjal, bőrtápláló ampullával keverhető, de önmagában is kiváló. Rövid és hosszabb ideig tartó masszázs során a masszázsfogások tökéletesen kivitelezhetők.

Encike1230

2017. január 5.

Rendkívül jó termék! Illőolajjal használjuk, de nélküle is tökéletes! Nem lesz pattanásos a kezelést követően a hátam! Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2