Dr. Kelen

Ár:   2540 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnitaHorvath, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Forradalmi újdonság mély zsírégetéshez! A Zöld kávé természetes klorogénsav (CGA), koffein és teofillin hatóanyagai mellett a zsírégetésben kiemelt szerepet játszó carnitin elementáris ereje is hozzájárul a sikeres kezeléshez. Herbal-System koncepció alapján kifejlesztett masszázstej használatával fellazítható a makacs zsírlerakódás, fokozódik a zsírégetés és kisimulnak a narancsbőr okozta gödröcskék. Felvitelt követően a kellemes meleg érzet, "bizsergés" akár egy órán keresztül is érezhető.

Mokani

2019. augusztus 11.

Egy hete használom kb... Biciklizéshez kenem be vele a combom és a hasam. Nekem nem égeti a bőröm, csak kicsit felmelegíti. Jobban érzem magam, ugyan még nem mértem, de szerintem jobban ég a szír :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Akara

2019. január 23.

Jó volt az illata, kellemes volt felkenni. Bizsergett, de nem égetett. Hidratált, így feszesebb volt a bőr. Nagy hatást nem értem el vele, és annyira nem fogott meg, így egy idő után nem is kenegettem, így aztán megromlott. Ehhez mérten elég drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

justagirl

2019. január 12.

Én lehúzni jöttem. Fél éve vettem meg, azóta a felső egyharmada bebarnult. Értem én, hogy nincs benne tartósítószer, de akkor meg a kiszerelés nagy. A hatása nekem közel 0, de cserébe ESZMÉLETLENÜL büdös, pedig nagy kávé rajongó vagyok. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

picur0306

2018. december 9.

Ma vettem meg én is a Rossmannban és most így este kipróbáltam a hasamon. Tényleg rákvörös lesz ahol a krém érintkezik a bőrrel, pedig picit használtam belőle fürdés után. Remélem hamar elmúlik a pirosság. Marni nem mar, bár icipicit érzékenyebbnek érzem a bőröm és szerencsére semmi viszketést nem tapasztalok.

up: Lassan egy hónapja használom és látványosan és érezhetően lejjebb ment a pocim edzés mellett persze :) és még mindig nem érzek melegség érzést sajnos, viszont izzadni izzad az a rész ahol bekenem. A pirosság is hamar elmúlik mindig és nem lett semmi baja a bőrömnek, ennek viszont nagyon örülök :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Diamondbaby

2018. november 11.

Én a Rossmannban találtam erre a Dr Kelen termékre.
Mivel vigyázok a koromra és az alakomra, ezért megvettem és kipróbáltam és előszeretettel használtam ezt a terméket.
Nagy adagolású zöld kávés masszásztej fél literes kiszerelésben volt kapható.
Használati célnak megfelelt. Esténként napközben fürdés testradírozás után bekentem vele magamat.
És éreztem, hogy hatott. Bekentem vele a kényes részeket pl hasamat és a combomat.
Először nem éreztem aztán pici csípő érzés volt, ahol bekentem.
Kisimult tőle a bőröm. Nagy gyógynövényillata miatt furcsa volt.
De jó érzés volt. Éreztem, hogy ég a zsír vagy a bőr. Szokatlan furi érzés volt.
Ne büzölögjél vele a párod előtt. Erős illatanyagot tartalmaz. De viszont jól hat. Sportoláshoz, fitneszeléshez nagyon ajánlom.
Mert nagyon jó zsírégető hatással bír. Próbáljátok, használjátok Ti is. Merem ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Én a Rossmannban találtam erre a Dr Kelen termékre.
Nagy adagolású zöld kávés masszásztej fél literes kiszerelésben volt kapható.
Először nem éreztem aztán pici csípő érzés volt, ahol bekentem.
Kisimult tőle a bőröm. Nagy gyógynövényillata miatt furcsa volt.

furikati

2017. október 6.

Egy hete vagyunk közeli kapcsolatban. A narancsbőr eltüntetésről még nem tudok beszámolni, de puhit és simult a bőröm. Kb 5perc után meleg érzet és elég komoly bőrpír jelentkezett de semmi viszketés, csak dolgozik a krém. Inkább kellemesnek mondható bár első alkalommal ijesztő volt a látvány. Eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

ildus69

2017. augusztus 16.

Én lassan egy hónapja használom napi szinten sportolás mellet és látványosabbak az eredményeim.
Az illata nagyon jó. Elég nehezen szívódik fel de ha ez megtörtént ég és bizsereg a bőröm volt hogy már nagyon csípet, de ez azért lehetett mert sokat kentem az elején.
Ár érték arányban szerintem teljesen megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Ár érték arányban szerintem teljesen megfelelő.

rocksteadycat

2017. április 13.

Nagyon jó barátok lettünk. Finom illatú, finom állagú, és úgy öli a narancsbőrt, hogy közben nem vakarom magam véresre a brutális "hőséges" érzettől. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

nagyvica

2016. december 10.

Isteni az illata, én az edzés előtt szoktam használni. Kicsit belemasszírozom a bőrömbe és jól felpezsdíti a vérkeringést. Két hét után már látható volt az eredménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

maximilla

2016. június 11.

Használom kb.2 hete,és azt hiszem ez végre nem egy kamu készítmény,mert már ezen rövid idő alatt térfogatcsökkenést tapasztaltam magamon.Én jóformán csak combra hízok,így azt kenegetem,és már érzem,és látom a változást.Sportolok mellette,de azt eddig is tettem,de nem diétázom. Egyetlen negatívumnak említem meg azt,hogy egy darabig kissé kivörösödik a bőr,miután felkenem,de ez idővel elmúlik .Ezenkívűl minden oké,az illata is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Antioxidánsok: Chlorogenic Acids, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2