Dr. Konopka's

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Dr. Konopka 54. számú speciális bio gyógynövény-eszenciáját tartalmazza, amely gyengéden tisztítja és táplálja a bőrt. A fáradtságot és stresszt oldó kamillavirág-kivonatal együtt simává és bársonyossá varázsolja a bőrt.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

chreka

2020. január 3.

A kedvenc tüsfürdőm lett, biztos újra fogom venni. Szerencsére egy másik flakon pumpás adagoloját rá tudtam rakni, így nagyon kényelmes a használata. Az illatát nagyon szeretem, nem túl erős. Gél állagú, szépen habzik, nem szárítja vagy irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

nyuszo

2019. június 27.

Gyengéd a bőrhöz...
Úgy érzem hidratáltabb a bőröm, mióta ezt használom, pedig egy ideje már elég száraz volt.
Kenni viszont nem szeretem magam.
Nagyon finom, aromaterápiás illata van, csak azt sajnálom, hogy használat közben alig lehet érezni.
Lehetne kicsit intenzívebb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 27.

Gyengéd a bőrhöz...
Kenni viszont nem szeretem magam.
Lehetne kicsit intenzívebb...

Gina19

2019. március 25.

Sikerült kikészíteni a bőröm a Baleákkal, a viszketés jelentősen enyhült, mióta erre váltottam. Nagyon kellemes az illata, bár ezt tudnám nélkülözni a parfümmentesség érdekében. Az állaga zselés, enyhén habzik, jól eloszlatható. Az egyetlen bajom a kiszerelés, pontosabban az adagoló hiánya. Csak önteni lehet, és nem túl gazdaságos így, mert akárhogy vigyázok, sok jön belőle. Próbáltam másik márka flakonjáról az adagolót áttenni, de sajna nem kompatibilis a kettő :D Ezt leszámítva egyelőre elégedett vagyok, az ára is elviselhető, mert fél literes kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Kremmester

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Visszafogott az illata, de nagyon kellemes. Este kifejezetten megnyugtat, egyáltalán nem irritál, viszont ápolja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Saccharide Isomerate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.