Best of Beauty 2019

Dr. Konopka's

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Dr. Konopka különleges, 52. számú növényi bio olajával és bio vasfűkivonattal. Hidratálja, táplálja és revitalizálja a száraz és festett hajat.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Dr. Konopka's Regeneráló Sampon 500 ml.
Ár: 890 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (részletek a leírásban).
Dr. Konopka's Regeneráló Sampon (kizárólag személyes átvétellel)
Ár: 900 Ft , Eladó: Emiii
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
Voillet

2019. július 21.

Tönkre vágta a hajam a balzsamával együtt... Seprűszerű, szálló, száraz, töredezett lett tőle a hajam. Két három hete váltottam sampont és a hajam teljesen újá éledt. Kezdjük ott, hogy hajmosás közben nagyon hullott a hajam,most már semmi. Minden igyekezetem ellenére csontszáraz volt a hajam tőle. Párában, nyáron nem tudtam igazán kiengedve hordani a hajam mert kétszeresére nőtt, mint Mónika haja a Jóbarátokban.. És, mint egy bokor, annyira szúrós volt. Két évig használtam nagyjából és végig azt hittem a hajam a bűnös.

Annyi váljon javára, hogy a nővérem haja gyönyörű maradt, pedig ő is 2 évig használta. Nem tudom mi lehet a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

SchmitterBettina

2019. március 9.

3-szor használtam, utána repült a kukába! Borzalom!!!! Így még semmi nem szorította ki a hajamat, pedig balzsamot mindig használok. Szárít, olyan lett mint a seprű, de közben meg a töve zsíros már másnap. A szint meg elkapta a hajamról, most próbálom helyre hozni a kárt mindenféle pakol-sokkal. Még 1 csillagot sem ér!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

PiciBrigii

2019. február 18.

A nem natúr cuccokat utálta a hajam mindig is, kb 23 évesen találtam meg ezt a kis csodát, illetve a Dr. Konopka termékeket. Előtte is próbálkoztam hasonló termékekkel, de nem igazán váltak be. Ahhoz képest, hogy minden nap mosom a hajam, elfogyhatatlanok ezek a samponok. :D Jó pár hónapig elég. Jól beolajozom 1-2 órára a hajam mosás előtt, és ez mégis tökéletesen kihozza belőle, amire eddig a többi natúr és nem natúr sampon csak kétszeri samponozással ért el... Azt hiszem nem fogok váltani már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Manciska

2018. december 17.

Pixiboxos szerzemény, legalább már tudom, hogy egyébként nem kell megvenni. Most vagy nem lehet kimosni vagy nem tudom, mert gyakorlatilag hajmosás után azonnal ragad a hajam a tövénél és összetapad, tényleg olyan érzés, mintha nem öblítettem volna ki rendesen. Még egy extra öblítés sem segített a problémán, csak egy újabb hajmosás, más samponnal....kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Bradshaw

2018. december 3.

Nekem tetszik az állaga, illatot nem nagyon érzek. Valóban csak a 2. hajmosásnál habzik. Nekem nem sok mindent tesz a hajammal. Annyiban tetszik, hogy vegán. Már az üveg aljánál tartok, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

cseri88

2018. szeptember 2.

Kellett valami CF a hajamra, hirtelen és,ami drogériás, így könnyen elérhető, mivel ezt nem próbáltam még, így megvettem ezt. Illata elsőre nagyon fura volt, de igazából nekem semmi nem csinál csodát a hajammal, így nekem egy szimpla sampon, melyet saját balzsamjával együtt használok:) Utána megy a hajvégápoló meg szokásos körök, így nem marad meg a gyógynövényes illat sem a hajamban, még, ha ráesik az eső, akkor sem. Mivel, tényleg úgy kezelek már mindent, hogy nem válik be hajammal, így konkrétabb véleményt nem tudok írni :) Nem nagyon habzik és, azért csapatni kell rá a vizet, hogy utána kivigye a hajamból. Vízfogyasztás szempontjából nem kedvező, mert miután felkentem, mintha ragadna az egész, de még elfogyasztom az üveggel és Update-elek, de, mint említettem, az én hajamnak semmi nem használ. Ha ez elfogy, beruházok Davines termékekre, megpróbáljuk az utolsó CF reményt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

nyuszo

2018. július 25.

Nagyon finom illata van, és VEGÁN..... De! Rosszul habzik, szinte csak a 2. samponozáskor, és még akkor sem érzem teljesen tisztának a hajam tőle... az állaga miatt sokat kell belőle használni..... nem az igazi, pedig elsőre nagy szerelem volt..... :(

Update! Az itt leírt vélemények alapján én is felhigítottam a sampont, így csodásan habzott már az első mosásnál is... az illata pedig még mindig fantasztikus!!! Most újra kedvet kaptam hozzá, és lehet, hogy kipróbálok mást is a sorozatból...!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

tranziens

2018. június 19.

Őszintén csodálkozom az eddigi véleményeken. Nekem nagyon bejön a sampon és amit utána tapasztalok festett, rövid hajamon. Talán azért, mert ahogy egy kis recept az üveg nyakára tekerve írja, kamillás vízzel öblítettem le. Jó a hajam tartása tőle és nem tűnik zsírosnak!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Izsofy

2018. május 23.

Szintén a Dm-ben találtam rá erre a samponra és a balzsamjával együtt vettem meg.
Kb. 3. hónapja használom, azonban a hozzá fűzött reményeim nekem is elmaradtak. A ragadós, elnehezült haj érzése engem is elkeserített, mintha meg sem mostam volna a hajam. A sampon zselés állaga, illata mondjuk tetszett, ellenben a balzsaméval, ami viszont nagyon ragacsos, nehezen feloldódó rózsaszínű trutyi.
A flakon valóban mutatós de a praktikumhoz semmi köze.
Sajnálom, de nem hiszem hogy újra fogom venni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

A flakon valóban mutatós de a praktikumhoz semmi köze.
Sajnálom, de nem hiszem hogy újra fogom venni. :(

szabyna11

2018. április 14.

Hogy öszinte legyek elég vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban.
Az árát kissé borsosnak találom, ahhoz képest mint amire ez a sampon képes.
Pár hónapja kerestem a DM-ben egy sampont ami reményeim szerint végre jó lett volna a hajamra.
Megláttam a natúrkozmetikumoknál a Dr. Konopka's samponokat és egy kissé beszippantott a mámor hogy húúú de jóóó végre még egy natúr sampon ami hátha jó lesz.....nos hát nem váltotta be sajnos a hozzá füzött reményeimet :(
A sampon állaga elég sürü kicsit zselésnek is mondanám igy én pl csak úgy tudtam használni, hogy előtte egy üres flakonban felhigitottam a diónyi mennyiséget vizzel, majd úgy öntöttem a hajamra és mostam meg vele.
Balzsam nem kötelező érvényü utána de nem árt ha valaki szereti a puhább hajat mosás után.
Nagyobb változást nem észleltem a teljes flakon elhasználása után sem. Nem tolta ki a hajmosások közötti időtartamot és a fejem tetejét kissé ki száritotta.
Nem tudom, hogy mindegyik tipusa a samponnak ilyen hatású- e, de szerintem nem fogom kiprópálni őket és ezt sem fogom újra venni.
Vannak ettől jobb samponok is sokkal kedvezőbb árral....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Hogy öszinte legyek elég vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban.
Az árát kissé borsosnak találom, ahhoz képest mint amire ez a sampon képes.
Vannak ettől jobb samponok is sokkal kedvezőbb árral....

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A citromverbéna kivonata, melyet a virágos végéből nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, illatosító hatású összetevő. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>