Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az egész test ápolására alkalmas tiszta gél, mely aloe verát, antiszeptikus hatású ausztrál teafa olajat, varázsmogyorót és árnikát tartalmaz. A teljes test kezelést követően azonnal megnyugtatja, hűsíti a bőrt, azonnali megkönnyebbülést nyújt a viszkető rovarcsípésre, borotválkozás során előforduló sérülésekre, vágásokra, horzsolásokra és egyéb enyhe sérülésekre. Mindemellett támogatja a bőr természetes megújulási folyamatait, miközben nyugtató és antimikrobiális hatásával elősegíti, hogy bőrünk egészsége fennmaradjon.

pandamacko

2018. október 2.

Nem használom olyan régóta, de eddig tetszik. Őszintén szólva főleg az arcomra szoktam kenni, valamint szőrtelenítés után a lábamra. Két negatívum is van amit észrevettem: 1. amikor az arcomra kenem és közel járok vele a szememhez, nagyon irritálja azt, tehát jó nagy ívben el szoktam kerülni a szememet. És a 2. pedig: nincs túl sok hidratáló hatása.
Viszont az arcomnak nagyon jót tesz és ez az egyedüli krém, amitől nem pattog ki a lábam szőrtelenítés után
Szóval nem csodaszer de nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Szóval nem csodaszer de nekem bevált

Nap

2017. július 20.

Könnyű, áttetsző, erőteljes teafaillatot árasztó gél, ez utóbbi a felkenés után gyorsan elillan. Szőrtelenítés után, irritált, gyulladt, sérült bőrfelületre igazi csodaszer. Kb. fél perc után maradéktalanul beszívódik, nem ragad. Viszont kevéssé hidratál, de ezt nem is ígéri a csomagolása. Az alkoholtartalma miatt arcra csak ritkán használom, de arctisztító kezelés után mindig ezt kenem magamra, gyönyörűen leviszi a nyomkodás utáni pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

AnnaLAKK

2016. október 30.

Érzékeny és problémás bőrömet egy használatra rendbe hozta. Az én bőrömnek csodakrém. Tényleg drágának tűnik, de arckrémként is használom és így már bőven megéri. Égésre és pattanások után maradt hegek kezelésére is tökéletes. Már a második flakont használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

josefin79

2014. március 22.

Rosaceás, kipirosodásra hajlamos bőrre nagyon jó. Hűsíti, megnyugtatja. Kicsit büdi (emiatt -1 csillag), de szeretem. A Müllerben még ez volt az a hasonló gélek közül, ami a legkevesebb mesterséges anyagot tartalmazta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Szendi

2012. augusztus 16.

Ez nem igazán jó after shave-nek. Inkább napégésre, csípésre, horzsolásra van. Annak pedig tökéletesen megfelel, legalábbis számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

oarpi

2012. július 28.

Én azért vettem, mert borotválkozás után időnként kipirosodik a bőröm a felső ajkam és az orrom között, azaz a bajusz-vonalon, és ha elég erős ez az elváltozás, akkor le is hámlik, mintha korpás lenne ott a bőröm.

Amikor ezt a krémet használtam, nem szűnt meg a pirosodás, és ugyanúgy lehámlott a bőrréteg.
Van benne alkohol is, ami szárítja a bőrt. Nem állítom, hogy emiatt nem hatékony, de ez valszeg nem járul hozzá a hidratáláshoz.
Véleményem szerint ez a termék egyáltalán nem hidratál.
Nagyon gyorsan beszívódik, és utána olyan, mintha nem is kentem volna fel semmit.
Egyáltalán nem olajos vagy zsíros, így hidratálásról szó sem lehet.

Lehet, hogy hűsíti a bőrt (erre jó az alkohol), de nem hidratál, és nem táplál. Szerintem.

Nekem nem jött be.

Egyelőre maradok a Nivea for men Silver Protect after shave balzsamnál. Az legalább valamelyest olajos. Hidratálásra ugyan az sem a legjobb választás, de amikor azt használtam, akkor kevésbé volt piros a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Véleményem szerint ez a termék egyáltalán nem hidratál.
Egyáltalán nem olajos vagy zsíros, így hidratálásról szó sem lehet.

Nekem nem jött be.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak