dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szentrita, Módosítva: 2011. október 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színtiszta bioaktv Aloe Vera sampont használva maximális mértékben részesülünk a növény jótékony hatású poliszacharid tartalmából, ami válogatott növényi kivonatokkal kombinálva behatol illetve bevonatot képez a hajszálakon. Megnyugtatja és táplálja a fejbőrt és a hajhagymákat, a hajat pedig selymesen puhává, könnyen kezelhetővé teszi. Kerüljük a szemmel való érintkezést. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagot, tartósítószert.

Kiszerelés: 250 ml

TKataa

2019. július 21.

Elég drága, de összességében szeretem. Tetszik, hogy elég természetes. Jól habzik, nem kell sok belőle, megfelelően tisztít. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

orsesz

2019. január 26.

A páromnak vettem elsősorban, miután a neutrogena szétszárította a fejbőrét, neki bevált. Nekem gyorsan zsírosodó hajam van, azon nem segít, de nem is erre van kitalálva ezért nem vonok le csillagot. Viszont amit ígér azt betartja, nyugtatja a néha használt száraz sampontól kikészített fejbőröm, a hajam nagyon szép sima és fényes, emiatt a használata után még balzsam sem kell. Az ára viszont szerintem borsos (a párom gyakran mos hajat, mert szakács és a konyha szag miatt muszáj neki, emiatt elég gyorsan fogy) emiatt csak 4 csillag. Tetszik az, hogy organikus (bár ezzel a jelzővel lehetne ennél is szebb incije) és hogy nincs benne sls, sles, de ha találok olcsóbb sampont ugyanezekkel a paraméterekkel nem fogom neki újra megvenni de addig marad ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Kamavi

2018. november 20.

Különösebben nagy változást nem látok, amikor ezt a sampont használom, de ettől függetlenül nagyon szeretem. Mindentől mentes, tele van egészséges olajokkal, aki szereti a "natúrkozmetikumokat", annak ez szerintem nagyon jó sampon lehet. Az egyetlen problémám vele, hogy elég drága (bár nem kell belőle sokat használni, szóval sokáig elég egy flakon sampon), és szerintem vannak más natúr samponok, amik akár fele ennyiért is teszik a dolgukat. Mindenestere a legközelebbi leárazás kapcsán egészen biztosan beruházok még egy flakonra. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

cseri88

2018. szeptember 2.

Karácsonyi ajándéknak kaptam egy óriási Organic csomagot, televolt jósággal, köztük ez is. Tudni kell, hogy nekem a hajamnak semmi sem jó és semmi nem tetszik neki, de én, mint a hajam tulajdonosa, nagyon szerettem ezt a terméket. Jó illata van, nem ártott, különösebben nem láttam változást se pozitív, se negatív irányba és valószínűleg újra fogom venni télre, adok neki még egy esélyt, mert szerettem. Szeretem az Organic termékeket, kivéve a dezodorjait. Jó kis Cf termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Alexandramakarova

2018. augusztus 30.

Nagy reményekkel vettem a szörnyen viszkető fejbőrömre ami egy hajfestés miatt lett ilyen.Ahhoz képest milyen drága volt és mennyire természetesek az összetevők,a viszketest nem mulasztotta el de cserébe jó sok korpát okozott...biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Kiko

2018. július 17.

Az árán kívűl nem találtam semmi kivetni valót ebben a samponban. Nekem remekül tisztít, nagyon jól habzik. Mosás után a hajam is puha jól kezelhető. Balzsamozást persze igényel. Az illata is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Vala111

2018. július 2.

Nekem se jött be, pedig többször is probáltam. Nem mondanám hogy zsírosított, viszont nagyon nagyon lelapította a hajamat. Erre eddig csak a Citrusos Head & Shoulders volt képes. Amúgy ennek is citrus illata van.
Odaadtam páromnak de neki se vált be.
Tusfürdőnek használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Odaadtam páromnak de neki se vált be.
Tusfürdőnek használtam el.

hdori23

2018. március 15.

Nekem csalódás volt.. a hajam hajlamos zsírosodásra de ez a sampon annyira kiszáritotta és furcsa tapintása szinte már durva lett a hajam hajmosás után. Nagyon gubancos is lett .. kétszer elég is volt soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Leonie

2017. július 18.

Zsírosabb lett tőle a hajam.Nem tetszett a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Zsírosabb lett tőle a hajam.Nem tetszett a végeredmény.

tothszandra

2016. október 25.

A párommal mindketten használtuk és ugyanaz volt róla a véleményünk: nem tisztít rendesen, ha kétszer mosod meg vele a hajad akkor sem. Rajta hagy egy réteget, amitől kellemetlen érzésű lesz a hajad, nehezebben kezelhető, ápolatlanabb kinézettel.Párszor mostunk vele hajat és utána félre is raktuk, nem fogjuk elhasználni. Ennyi pénzért nagyon nem ezt kéne nyújtania.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract