dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szentrita, Módosítva: 2011. október 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színtiszta bioaktv Aloe Vera sampont használva maximális mértékben részesülünk a növény jótékony hatású poliszacharid tartalmából, ami válogatott növényi kivonatokkal kombinálva behatol illetve bevonatot képez a hajszálakon. Megnyugtatja és táplálja a fejbőrt és a hajhagymákat, a hajat pedig selymesen puhává, könnyen kezelhetővé teszi. Kerüljük a szemmel való érintkezést. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagot, tartósítószert.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lynmeril

2023. május 27.

Drogériás viszonylatban szerintem ez egy remek sampon. Jól tisztít, nem irritálja a fejbőrt és egy kis volument is ad a hajnak. Kicsit úgy éreztem, hogy szárította a hajvégemet, de általában csak a fejbőrömet mostam vele, szóval ez annyira nem zavart.
Ha úgy adódna, hogy éppen csak drogériából tudnék sampont beszerezni, akkor valószínűleg ezt venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 27.

pont

2021. június 1.

sajnos az én hajam nem lesz túl szép tőle, túl durva lesz a tapintása és könnyen kócolódik, nem lesz fényes és puha, ahogy szeretem. tisztító hatása megfelelő, bár viszonylag nagyobb mennyiség kell belőle, a zsírosdást nem tolta ki egy nappal sem, pedig ebben reménykedtem. egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy nagyon dúsnak és erősnek tűnik tőle a hajam, bár én jobban örülnék, ha inkább selymes és fényes lenne. szóval akinél a dúsítás a cél, annak pl. lehet, hogy beválhat, nekem nem igazán lett kedvenc. ehhez képest drága is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

kamelia

2021. május 15.

Sosem voltam az heti egyszer hajat mosós fajta. Míg nem találkoztam ezzel a samponnal. :D
Pakolást/balzsamot nem minden hajmosásnál használok (amikor nem, akkor olaj) de a hajam így is szép. Bár a pakolás nélküli mosás után kicsit nehezen fésülhető a hajam, de amikor megszárad, akkor nagyon szép és könnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

Dyana91

2021. február 26.

Az összetevői miatt esett rá a választásom, de nem annyira vált be. Illata kellemes, jól habzik, de szerintem csikorgósra tisztítja a hajat, ezáltal gubancos a végeredmény.Elhasználom a sampont, de nem veszem újra. Ennyi pénzért gyenge teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

JasmineK

2020. június 24.

Tartós hajegyenesítés kellett vennem egy szulfátmentes sampont és ezt találtam a dm-ben. A kezelés maga egy csalódás volt, de a sampon nagyon jó. Alapból elég száraz, sok, és göböncölődő hajam van, ettől friss lesz, nem zsírosodik hamar és puha lesz a hajam. Szerintem frissítő, meg jó az állaga, szerintem kicsit sok kell. Egyébként nagyon zsíros hajra lehet nem jó! Nekem a Head&Shoulders citrusostól lesznek korpahegyek és zsírosodik be másnapra az alapból száraz hajam. Meg alapból a Head&Shoulderstől korpahegyek lesznek, viszket a fejem, zsírosdik.... Anyám mindig azt vette és a hülye sampon volt az oka.

Nekem kicsit drága, nem biztos, hogy az ára miatt újra veszem, de meglepődtem milyen jó, attól, hogy mentes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

avalanche

2019. október 18.

Én inkább a teafás sampont ajánlanám annak, aki ilyesmi sampont keres. Ettől viszketett is a fejbőröm, illetve szerintem korpásít is (pedig alapból soha nem volt ilyen problémám), semmi különösnek nem mondanám a végeredményt. Nem fogom újra venni, bár jobb mint az átlag drogériás samponok, de lehet kicsit olcsóbban vagy ugyanebben az árkategóriában kevesebb mellékhatással járó sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

TKataa

2019. július 21.

Elég drága, de összességében szeretem. Tetszik, hogy elég természetes. Jól habzik, nem kell sok belőle, megfelelően tisztít. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

orsesz

2019. január 26.

A páromnak vettem elsősorban, miután a neutrogena szétszárította a fejbőrét, neki bevált. Nekem gyorsan zsírosodó hajam van, azon nem segít, de nem is erre van kitalálva ezért nem vonok le csillagot. Viszont amit ígér azt betartja, nyugtatja a néha használt száraz sampontól kikészített fejbőröm, a hajam nagyon szép sima és fényes, emiatt a használata után még balzsam sem kell. Az ára viszont szerintem borsos (a párom gyakran mos hajat, mert szakács és a konyha szag miatt muszáj neki, emiatt elég gyorsan fogy) emiatt csak 4 csillag. Tetszik az, hogy organikus (bár ezzel a jelzővel lehetne ennél is szebb incije) és hogy nincs benne sls, sles, de ha találok olcsóbb sampont ugyanezekkel a paraméterekkel nem fogom neki újra megvenni de addig marad ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Kamavi

2018. november 20.

Különösebben nagy változást nem látok, amikor ezt a sampont használom, de ettől függetlenül nagyon szeretem. Mindentől mentes, tele van egészséges olajokkal, aki szereti a "natúrkozmetikumokat", annak ez szerintem nagyon jó sampon lehet. Az egyetlen problémám vele, hogy elég drága (bár nem kell belőle sokat használni, szóval sokáig elég egy flakon sampon), és szerintem vannak más natúr samponok, amik akár fele ennyiért is teszik a dolgukat. Mindenestere a legközelebbi leárazás kapcsán egészen biztosan beruházok még egy flakonra. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

cseri88

2018. szeptember 2.

Karácsonyi ajándéknak kaptam egy óriási Organic csomagot, televolt jósággal, köztük ez is. Tudni kell, hogy nekem a hajamnak semmi sem jó és semmi nem tetszik neki, de én, mint a hajam tulajdonosa, nagyon szerettem ezt a terméket. Jó illata van, nem ártott, különösebben nem láttam változást se pozitív, se negatív irányba és valószínűleg újra fogom venni télre, adok neki még egy esélyt, mert szerettem. Szeretem az Organic termékeket, kivéve a dezodorjait. Jó kis Cf termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.