dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szentrita, Módosítva: 2011. október 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színtiszta bioaktv Aloe Vera sampont használva maximális mértékben részesülünk a növény jótékony hatású poliszacharid tartalmából, ami válogatott növényi kivonatokkal kombinálva behatol illetve bevonatot képez a hajszálakon. Megnyugtatja és táplálja a fejbőrt és a hajhagymákat, a hajat pedig selymesen puhává, könnyen kezelhetővé teszi. Kerüljük a szemmel való érintkezést. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagot, tartósítószert.

Kiszerelés: 250 ml

parblek

2014. február 6.

Ez az egyik kedvenc Dr Organic samponom. Arra jöttem rá, ha nem töményen használom a sampont hanem felhígítom (csak annyit amennyit felhasználok) akkor pont ugyanolyan mint egy "hagyományos" sampon, nekem nagyon bevált. Eleinte nekem is olyan érzésem volt, hogy rajta maradt a hajamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 6.

galagonyanya

2013. december 28.

Nem bírtam elhasználni az egész flakont. Zsírosít, és az a bizonyos bevonat a hajon nagyon-nagyon kellemetlen. Az illata meg olyan, mint a citromos mosogatószeré. Brrr...!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 28.

veronie

2013. május 12.

Eldöntöttem, hogy végig fogok rombolni az összes dr organic samponon és balzsamon, mert egyszerűen imádom a márkát és nagyon kíváncsi vagyok az esetleges különbségekre. (Minden sampont a balzsamjával együtt használok, szerintem így érdemes.) Már több hete ismerkedünk, és az eredmény:

- Nem zsírosít! Nem zsírosít! Nem zsírosít!
- Puha, fényes tőle a hajam (bár az argán olajosnál még ennél is puhább és fényesebb volt, csak az meg eléggé zsírosított hosszútávon)
- Élénkebb a színe a hajamnak.
- Kellemes citrusos az illata.

Eddig az aloe verás sampon + balzsam a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

- Nem zsírosít! Nem zsírosít! Nem zsírosít!
- Élénkebb a színe a hajamnak.
- Kellemes citrusos az illata.

Eddig az aloe verás sampon + balzsam a kedvenc.

Szendi

2012. augusztus 16.

Szeretem az aloe verát. Megláttam a polcon, levettem és megvettem. Hazavittem, kipróbáltam és bevált. :) Szépen hidratálja a hajam a balzsamjával együtt. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

bianca

2012. május 31.

Már az első használat után rájöttem, hogy nem kellett volna megvenni.
A sampontól olyan sprőd lett a hajam, mintha szappannal mostam volna, a balzsamjától pedig a normál, majdhogynem száraz hajam 1 nap után zsírossá vált és ugyanúgy viszket, mint a többi sampontól.
Előtte is illat, színezék és tartósítószer mentest használtam, de újítani akartam. Ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 31.

Már az első használat után rájöttem, hogy nem kellett volna megvenni.

karli

2011. november 24.

Az illata olyan zöld növényes, nem túl erős, eléggé habzik, jól tisztít, nem zsírosodik tőle a hajam azt sem érzem, hogy szárítana, a fejbőröm viszont viszket tőle közvetlenül mosás után. Hol az aloe nyugtató hatása?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.