dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 21.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 990 Ft

100%-os tisztaságú,  bioaktív aloe vera-t tartalmaz, amely  poliszacharidokban gazdag, nyugtatja a száraz, érzékeny bőrt és fokozza a természetes sejtmegújulást.

Tartalmaz még kakaóvajat, méhviaszt, olivaolajat, teafaolajat, tengeri algát, csalánt, A és E-Vitaminokat. Viszont parabeneket, mesterséges színezőket, illatanyagokat, SLS-t és tartósítószereket nem.

200 ml-es a kiszerelése.

Ár: 3 990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
reni24

2015. november 12.

Egyszerűen imádom ezt a testvajat. Nagyon jó illata van, használata mellett pedig nagyon puha lesz a bőröm. Bár az ára egy kicsit húzós de megéri.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 12.

malvina

2014. május 31.

Kicsit több, mint fél év alatt használtam el egy ilyet. Mellette sosem volt száraz a bőröm télen, elég volt 2 naponta használni. Viszonylag gyorsan beszívódó, kellemes állagú, nem túl sűrű krém. Az illata teljesen olyan, mint a márka dezodoráé: citrusra hasonlító, friss, savanykás. Az összetevői pompásak: nincsen sem szilikon benne, mint a TBS testvajainál, sem denat. alkohol/ alkohol, mint Alverdééknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

gydiana87

2014. március 4.

Elképesztően jól hidratál! Finom puha lesz tőle a bőröm és ami nekem még fontos hogy nem kb 2-3 óráig aztán újra kenheted, hanem a nap végéig! Plusz ezt nem a szilikon meg hasonló szintetikus dolgokkal teszi hanem természetes bőrtápláló összetevőkkel éri el!
Az illata az egyetlen ami eleinte nem tetszett, de mára azt is megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Az illata az egyetlen ami eleinte nem tetszett, de mára azt is megszoktam.

Eni27

2012. december 9.

Egyszerűen szuper, mint minden dr.organic termék. jók az összetevők, finom illat, 100%-os hidratálás :)

up: fantasztikus ez a testápoló, olyan puha lesz tőle a bőröm hogy alig hiszem el :)
a téli hidegben nekem jobb, mint a méhpempős testápoló - bár az is nagyon jó, de ezt egyszerűen imádom :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

Nory08

2012. szeptember 4.

Csatlakozom az előttem értékelőkhöz. Szerintem mindent leírtak, amit ez a testvaj magába foglal.
Megj.: Én még másnap is éreztem a puha bőrt. Az atópiás bőrömet nem bántotta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Megj.: Én még másnap is éreztem a puha bőrt. Az atópiás bőrömet nem bántotta.

karli

2012. április 16.

Most szereztem be egy ilyet, ez előtt rózsás és gránátalmás testápolóim voltak /az illatuk már túl sok volt, vártam hogy elfogyjanak/. Sokkal jobban hidratál, gazdagabb krém, szuper bársonyos a bőröm tőle még a nap végén is, az illata is könnyedebb nem is tudom igazán mire hasonlít, nagyon kellemes. Biztos, hogy újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 16.

atir

2011. július 23.

Imádom az illatát!!! A bőrömet nagyon jól hidratálja, hamar beszívódik. Naturkozmetikum, ami nagyon fontos számomra!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 23.

Ria13

2011. július 20.

Könnyű, viszonylag gyorsan be/felszívódó krém. A bőrt megnyugtatja, bársonyosabbá teszi. Már több tégelyt elhasználtam és nem bántam meg. A biotermékek közül az egyik legjobb árfekvésű termék. Többféle változata is van ( gránátalmás, manuka mézes, napraforgókivonatos E-Vtaminos).
Nekem nagyon bevált, valóban azt nyújtja, amit ígér: hidratált bőrt, az enyhébb irritációk megszűnését, kellemes közérzetet és ápolt megjelenést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice