dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Violet 1, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2490 Ft

Golyós illóolaj-keverék aromaterápiához

Természetes és kivételes megoldás a fókusz megtartására. A biotermesztésből származó bergamott, tömjén, édes narancs, rozmaring, rózsa és geránium illóolajokból álló természetes kompozíció felpezsdít, energetizál, növelheti a koncentrációs képességet, a tisztán és világosan gondolkodást.

Az összetevők minimum 70%-a biogazdálkodásból származik. Nem tartalmaz parabént, SLS-t, mesterséges színezéket, ftalátokat, petrolátumot, glikolokat, DEA-t, BHT-t, izotiazolinont, ásványi olajat, szilikont.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
AKCIÓ! 2019.08.28-ig 1250 Ft

lzsoficim

2018. március 1.

Szuperek ezek az Aroma Ball-ok. Kis helyen elférnek,mindig van a táskámban egy-kettő. Már több ismerősöm megvette az ajánlásomra. Ezt az illatot vizsgaidőszakra vettem, s nem bántam meg.
Sokáig nem érezni intenzíven az illatot, de ha a csuklóra kenem, s szagolgatom,azért pár óra múlva is még elcsípem az illatot, de őszintén szólva én pacsálok, s kenem állandóan :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Violet 1

2017. augusztus 2.

Nekem ennyi pénzért kicsit csalódás volt. Vártam egy abszolút narancsos, élénkítő illatot, de ebben van valami mellékillat. Nem tudom jobban leírni olyan mint a citrom és citromfű illata közti különbség. Van benne egy "narancsfű" illat. Nem tudom hova tenni... Nekem emiatt émelyítő. De hamar elillan. Ami persze ha tetszene az illat és szeretném érezni akkor hátrány lenne. Müllerben kipróbáltam a tesztereket mielőtt másikat vettem volna, de háááát.... Olyan pacsuli illat mind. Még az utazósnak adok egy esélyt, feltéve ha látok, mert pont az az egy nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

GeorginaH

2017. július 23.

Egyszerűen zseniális! Kellemes, frissítő illat igaz nem tart sokáig de rabja lettem. Ha dolgozom, asztalomon bevetésre várva sorakozik mellettem. Sokáig le sem esett, hogy állandóan ezt kenegetem 😊
Átsegít az álmos pillanatokon, jó közérzetet teremt. Engem meggyőzött, még biztos kipróbálok egy-két illatot a termékcsaládon belül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Boswellia Neglecta Resin Oil, Coriander Seed Oil
Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Citral

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.