dr. Organic

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2012. január 18.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

100%-os tisztaságú, bioaktív Aloe Vera használata során a növény jótékony hatású poliszacharid tartalma maximálisan érvényesül, nyugtatja a száraz, sérült, leégett bőrt, segít a sejtek állapotának helyreállításában.

Kiszerelés: 200 ml

kunikida

2018. november 23.

Korábban már használtsm az E vitaminos testápolót. Az én bőröm száraz, persze nem mindenhol. De a vállamon a bőr extra érzékeny. Megvettem az Aloe Vera kivonatos testápolót, hát nagyon viszkettem tőle. :( Szerencsére akciósan vettem, de sztem nem azt hozza, amit ígér! Viszketésre hajlamos bőrre nem ajánlom! Ha normális átlag bőre van, valakinek, hidratálásra jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

ZsofiaJazmin

2016. január 15.

Elég száraz a bőröm, és azt hidratálja. Nem rossz, számomra az illata sem elviselhetetlen, de nem is nevezném mennyeinek. Viszont nem olcsó, ilyen árban már jobbakat is találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Holdfény

2015. március 7.

Az Alverdés testápolók után szerettem volna valami komolyabb (magasabb árkategóriás) testápolót is kipróbálni, így erre esett a választásom. Bio termékért nem sajnálok több ezer forintot sem kiadni, persze azért nálam is van egy határvonal. A teszter alapján nagyon tetszett, úgyhogy szívesen hoztam haza. Eszméletlenül finom, természetes aloe vera illata van, egyszerűen isteni - szó szerint alig bírtam megállni, hogy ne használjam 5 percenként. Viszont el kell mondanom, hogy hidratálás szempontjából nem megfelelő, ami kicsit megdöbbentett - ugyanis hiába tette a krémezés után nagyon puhává a bőrömet, a selymes érzés nem maradt meg tartósan; és azért is csodálkozom ezen, mert a első összetevő ebben a termékben az aloe vera lé, és emellett több bőrpuhító anyagot is tartalmaz (shea vaj, kakaóvaj, olívaolaj kivonat), szóval nem értem. A bőröm nagyon száraz, és úgy gondoltam, ez a krém helyreállítja, de nem azt kaptam, amit vártam. Valamennyit segít a szárazságon, és eltüntette a kivörösödést is, de nem kaptam babapuhaságúan selymes érzést, amire vágytam. (Én normál bőrtípusra ajánlanám ezt a testápolót). Ennek ellenére szerettem: szép összetevők, fincsi illat, megfizethető ár, krémes állag, de a hatása miatt csak 3 csillag. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

turio

2013. január 23.

Nekem helyenként nagyon száraz a bőröm, viszont sok krémre allergiás vagyok. Gondoltam, ha már bio, adok neki egy esélyt és nekem bevált. Nem egy szuper illatos csoda, de puha lett tőle a bőröm és a száraz foltok is eltűntek. Érzékeny bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Ingrido

2012. április 4.

A márkáról nincs jó véleményem. Több termékét próbáltam, és úgy tapasztalom, a minősége nagyon gyenge. Ez az aloe verás testápoló még a legjobb volt. Illatra és állagra olyan, mintha szúnyog- és kullancs riasztót kennék magamra egy nyári, folyóparti estén arra gondolva, hogy úgyis mindenem füstszagú már a bográcsos halászlé főzés után, és különben is a kence haszna a fontos most, nem szépítkezni vagyunk itt. Szóval ez a folyóparton bográcsozás mellett okés, de a fürdőszobámban egy esti kényeztetés során már nem. Viszont, ez a termék legalább kárt nem tesz, átlagosan hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid