dr. Organic

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KaradyAnn, az összetevőket feltöltötte: vercsa01, Módosítva: 2020. október 26.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Tápláló hajkondicionáló, bio gránátalmával és aloe verával, mely bármilyen hajtípus számára kiváló. Értékes összetevőivel helyreállítja a haj erejét és rugalmasságát, védelmez a környezeti stressz okozta károsító hatástól. Könnyen kezelhetővé, erőssé, revitalizálttá és fényesé teszi a hajat, anélkül, hogy elnehezítené a frizurát.

KataMayaNagy

2018. december 5.

Nekem nagyon tetszik az illata, nem kell belőle túl sok, és nagyon puha lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Kamavi

2018. november 20.

Puhává varázsolja a hajam, de sajnos ugyanúgy törik ettől függetlenül is. Viszont a fantasztikus összetevőlista miatt mindenképpen újravásárolom, ha akciós lesz. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

KaradyAnn

2018. október 28.

Mint kondicionáló nem sok változást hozott a tincseim állapotában. Viszont rendesen rosszul lettem az illatától. Ugyanis egyetlen illat van, amitől azonnal elkap a hányinger és ez a tipikus rózsaillat. Mert ennek a gránátalmához semmi köze. Én voltam a butus, hogy nem szagiztam meg az üzletben, de hát ha egyszer így nevezik, nem számítottam ennyire eltérő illatra. Egy csillagot csak emiatt természetesen nem adok rá, de a hatása sem volt meggyőző (pedig a hányinger ellenére próbálkoztam vele jópárszor, merthát dr. Ogranic...) szóval kettőt kap tőlem, mert semmit se csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

bogcica505

2018. szeptember 29.

Imádom a Dr. Organic termékeket, főleg az aloe verás hajbalzsamot szeretem, de szeretek új dolgokat kipróbálni, ezért vettem meg nyáron ezt a balzsamot. Nem mondom hogy rossz, picit biztosan segített a gubancolódással, de semmi különöset nem csinált a hajammal. Elhasználtam, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice