Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 15.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A friss lehelet és az egészséges íny magabiztossá tesz. Szájbizsergető, bioaktiv élmény. A tiszta aloe verából kinyert poliszacharidok a bioaktív növényi kivonatok komplex keverékével rendkívüli hatékonyságú szájvizet alkotnak, mely nyugtatja és frissíti az ínyt, miközben extra friss leheletet eredményeznek. Az Aloe Vera nyugtató hatása kombinálva az alga, a teafa és a grapefruit antiszeptikus, és a gotu kóla összehúzó hatásával.

Kiszerelés: 500 ml

ylexe

2019. március 23.

TEAFÁSRÓL (rossz helyre írtam, és nem tudom törölni:(): Csakis azért kap tőlem négyest, mert rendkívül keserűnek találom, HA véletlenül a torkomra szalad belőle, pfuj! Frissebb és tisztább érzetet biztosít, mint csak a fogmosás önmagában. Jó termék. Az tény, hogy ha használhatnék listerine-t, azt venném, de natúr választásnak elég jó szerintem. Legközelebb az alverdéset tervezem kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Sissy88

2019. március 21.

A hatása jó, de az íze pocsék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

A hatása jó, de az íze pocsék..

hoosjulcsi

2018. március 25.

Meg vagyok vele elégedve, de az íze borzasztó, emiatt várom már, hogy elfogyjon. Ezért a teafa olajosat ajánlom, az 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

kalulumia

2018. március 10.

Nagyon kevés elég belőle, az utóíze kicsit keserű de nem vészes. Megfelelően frissít és nem utolsó sorban fluoridmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

natasa

2015. augusztus 23.

Nagyon jó kis szájvíz. Frissít, nem marja szét a számat. Az íze is rendben van. Sokáig elég. Az összetevői is igazán jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Catlover

2015. július 21.

Az egyik legjobb szerintem. Az íze nem rossz, bár elég intenzív. Fél kupaknyi elég belőle. A frissesség érzése sokáig megmarad, segített elmulasztani a néha jelentkező vérzést is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 21.

Nessy

2013. április 10.

Nagyon megszerettem, tényleg jó érzés használni. Az ízében elég erőteljesen képviselteti magát a grapefruit keserűsége. Ez elsőre szokatlan lehet azoknak akik az Orbit rágó ízű szájvizeket használják. Nekem is az volt! Most már nem is akarok másmilyet használni(esetleg a teafásat kipróbálom), mert sokkal jobban frissít, és azt gondolom jobban is fertőtlenít mint egy mű ízű és összetételű társa. A fogaim csillognak, az ínyem tonizált, és ritkán vérzik(havi 1-2 alkalom, pedig régen volt hogy szinte minden nap). Nagyon keveset használok belőle egy alkalommal, így sokáig ki fog tartani. A színezéket kihagytam volna belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

tenyitomi

2013. február 18.

Hasonlóan jó kis cuccos mint a tesója,ez erősebb mentásabb,nekem pont jó az erőssége,szerintem nem könnyfakasztó.Az igaz hogy én nem az adagolókupakjával,hanem a kisebb zárókupakjával öblögetek ,így 2 hónapig is kitart.Elég sok hasznos összetevője van,netről kicsit olcsóbban lehet hozzájutni kb 1800pénz.Újravevős kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

mazsola

2013. január 30.

No, hát nem értem ezt a nagy berzenkedést :) Én Listerine-hez szoktam, úgyhogy nekem ez a szájvíz könnyű mint a harmat! Kellemes, nem csíp és nem potyog a könnyem mint a L-től. Talán mert ez alkoholmentes, míg a másik nem. Én is fél kupakkal szoktam a műveletet elvégezni, de azért, mert nekem ennyi fér a számba úgy, hogy jól át tudjam zubogtatni a cuccost. Szóval én nagyon szeretem, az összetevők igazán jók, én újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

Debbie

2012. február 10.

Ezt a szájvizet csak erős idegzetűeknek ajánlom :-) Nekem még fél kupak is sok belőle, így kb. 1/3-nyi adaggal öblögetek. A teafa olajos testvér szájvíz után naivan azt gondoltam hogy az Aloe Verás majd gyengédebb lesz és kevésbé erős, de szerintem ez a brutálisabb. Én speciel szeretem ha egy szájvíznek hatása is van, és ez tényleg friss leheletet biztosít hosszú időre. Megjegyzem, mióta a dr. Organic szájvizeket használom minden lehetséges problémám megszűnt. (vérző fogíny, afta, fogérzékenység). Ez után pl. az Alverde olyan volt mintha sima csapvízzel öblögetnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 10.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.