dr. Organic

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Bioaktív fogápolás

Hármas hatású, egyedülálló formula fehérítő hatású aktív szénnel és bioaktív összetevők egyedi kombinációjával: extrán fehérít, a fogszuvasodás ellen hat, nyugtatja az ínyt. Erős mentolos ízű.

Sophia00

2019. május 19.

Nekem nagyon bevált! Nem lesznek érzékenyek a fogak még rendszeres használat után sem, mint más feheritő hatású fogkrémektől. Kellemes mentolos íze van, sokáig friss érzetet nyújt. Kiválóan eltávolítja a szennyeződéseket a fogakról. Nekem 1 árnyalatot fehérített a fogaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Yummy

2019. március 2.

Nekem nem vált be. Drága, nem fehérít, nem tetszett az íze és nekem túl lágy, folyós volt az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

laurahorvath95

2019. február 10.

Ezt a fogkrémet úgy kezdtem el használni, hogy nem voltak elvárásaim a fogfehérítéssel kapcsolatban, már rég nem foglalkozom az ilyen marketing szövegekkel :D viszont tetszik, hogy erős, és tényleg nagyon jól tisztít. Sokáig friss marad a szám utána, amit nem sok fogkrém hozott eddig.
Mivel nem vártam fogfehérító hatást, viszont minden más területen maximálisan teljesített nálam, ezért 5 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Heni94

2019. január 7.

KM beauty boxban volt kis kiszerelésben. Jól tisztítja a fogakat, de egyáltalán nem vettem észre a fehérítő hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

katalinmester13

2019. január 3.

Ez egy fekete gél, amely nyomokban aktív szenet is tartalmaz. Nagyon jól tisztít, ezért a fogak fehérebbnek tűnnek. Extrán nem fehérít. Az íze mentolos. Nem túlságosan erős. Az érzékeny fogaimat nem bántja. Az eddig használt három Dr. Organic termék közül ez tetszik a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 3.

seoul

2018. december 16.

Ez a termék egy átlagos mentolos fogkrém, amiben csak viccként van megmutatva a szén, az utolsó összetevők között. Nem értem, hogy miért árulják aranyáron. Ami a csomagolásán szerepel, hogy extra fehérséget ad, na az egy másik vicc. Nem vettem észre, hogy fehérebbek lennének a fogaim tőle, úgy hogy már majdnem kivégeztem a tubust. Elég erős íze van, viszont egészen szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

csill87

2018. december 9.

Ezelőtt csak a curaprox fekete fogkrémét használtam, és abban annyi szén volt, hogy nem is volt fehér habja a cuccnak, végig korom fekete maradt. Ez ahhoz képest semmi, kinyomva még fekete, de szinte rögtön fehér hab keletkezik, nagyon kispórolták belőle a szenet. Nem is értem, nem egy drága alapanyag. Amúgy nem bántja az érzékeny fogakat, szerintem finom az íze, de nem fehérít, és alig van benne szén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

dunaimano

2018. december 4.

Már régóta szerettem volna kipróbálni egy aktív szenes fogkrémet. Szerintem ez egy jó kis termék. Sajnos a tényleges fehérítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, ugyanis csak a beuaty boxban kapott 20 ml-es kiszerelést birtoklom. Ez éppen arra elég, hogy kipróbáljam a fogkrémet párszor. Az íze szerintem rendben van, nekem kifejezetten tetszik. Az utóíze is okés, nem túl erős és mentolos, inkább kellemes ízt hagy maga után. A fekete szín nagyon tetszik. Szépen tisztítja a fogakat. Van rá esély, hogy később is veszek még, összességében nagyon bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

CeCeDrake

2018. november 30.

Ebben az aktív szén csak illúzió. Aki amiatt veszi, vegyen inkább szénkapszulát és mosson azzal fogat, ennél még az általam nagyon lehúzott Curaprox black is jobb (annak enyhe valóban az íze, de sokszorosába kerül).

Tisztító hatása 5-ös skálán 2.
Erőteljes az íze.
Fehérítő hatása 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Tisztító hatása 5-ös skálán 2.
Erőteljes az íze.
Fehérítő hatása 0.

summer88

2018. október 30.

Elég erős íze van, ami fogmosás után még nagyon sokáig a szájüregben marad (az ilyen fogkrémeket nagyon nem szeretem). Tisztítani szerintem jól tisztít az átlag mezei fogkrémekhez képest. Fehérítő hatást viszont annyira nem tapasztaltam. Ha fehéríteni akar valaki, akkor inkább a NuSkin fogfehérítős fogkrémje jobb (annak az íze is jobb), de csodát szerintem egyik sem tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!