dr. Organic

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 6990 Ft

A legfinomabb marokkói argán olaj selymes tapintást és briliáns ragyogást ad a hajnak. A marokkói bio argán olaj vitaminok, antioxidánsok és esszenciális zsírsavak fantasztikus forrása. A mennyei illatúpacsuli, fahéj és rózsafa olajok, őshonos afrikai növények (kukui dió, moringa, sacha inchi mag olaj) kivonataival kombinálva selymessé, ragyogóvá és ápolttá teszik a hajat.

Ár: 6990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
Freyja

2016. szeptember 16.

Rettentően nehéz tisztességesen kimosna a hajból, de ha sikerül kellemes tapintású és puha lesz tőle a haj, az illata viszont nem túl kellemes. Első alkalommal egy kicsit elmértem a mennyiséget, amit a hajamra kentem belőle... 5x (!!!) mostam meg egymásután és még mindig éreztem, hogy zsíros tőle! Bár ekkor lehet, hogy már csak bemeséltem magamnak. Mindenesetre a mai napig 2x meggondolom, hogy egyáltalán a hajvégeimre felkenem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

lina1992

2013. október 7.

Imádom! Én már csak Dr Organic argán olajos termékeit használom. Hihetetlenül puhává varázsolta a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Hidratálók: Dimethiconol, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!