dr. Organic

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mihrek, Módosítva: 2012. április 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító, regeneráló és revitalizáló levendula olajjal és bioaktív növényi kivonatokkal készükt, illatos tusfürdő, mely fürdés közben javítja a sejtközi hidratációt, puhává, selymessé és tökéletesen tisztává teszi a bőrt. Nem tartalmaz parabéneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

mmartina97

2016. március 6.

Szeretem ezt a terméket,imádom a levendula illatát.Ebben a tusfürdőben az illata gyenge.
Nekem sajnos szárította kicsit a bőröm,de nem vészesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

Nekem sajnos szárította kicsit a bőröm,de nem vészesen.

orafka

2015. december 26.

karácsonyra kaptam egy levendulás csomagot, ennek fogott meg a legjobban az illata, este leteszteltem, nagyon finom, még órákkal később is érzem a levendula illatát, jó állag, jó illat, utána krémet se kellett használom vagyis hidratál!!! Levendula mániás társaimnak kötelező darab!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Shuu

2015. augusztus 26.

Csodás levendulamező-illat, szép összetevőkkel. Nagyon elégedett voltam vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Csodás levendulamező-illat, szép összetevőkkel. Nagyon elégedett voltam vele!

mihrek

2014. november 19.

Nagyon szeretem :) Egyik kedvenc illatom, a gránátalmás és az olivás mellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Nagyon szeretem :) Egyik kedvenc illatom, a gránátalmás és az olivás mellett :)

Szuszi

2014. február 8.

Nem húzódik tőle a bőröm, egyszerűen imádom :D nekem az illata is pont jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Nem húzódik tőle a bőröm, egyszerűen imádom :D nekem az illata is pont jó

11marti11

2013. június 14.

Csepegtess hozzá még levendula illóolajat, ha erősebbre vágysz :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 14.

Csepegtess hozzá még levendula illóolajat, ha erősebbre vágysz :-)

miramax

2012. június 1.

Kedvelem a dr. Organics termékeket, de én egy picit csalódtam ebben a tusfürdőben. Az illata nekem nem elég levendulás. Az összetevők miatt lehet csak szemet hunyni efölött a hiányosság fölött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 1.

babyface

2012. április 6.

imádom a levendulát és szerettem volna minél organikusabban hozzájutni a tusfürdő változatához :) fél áras akcióban megérte, nem mondom hogy életem legjobb tusfürdője volt, de egy nehéz nap után nagyon megnyugtató volt vele tusolni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice