dr. Organic

Ár:   2140 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív tápláló és hidratáló, antioxidáns olajsavakban gazdag olívaolaj, bioaktív natúr hatóanyagokkal elegyítve intenzíven tápláló és hidratáló tusfürdőt alkot, mely gyengéden tisztítja és felfrissíti a bőrt. Az összetevők természetes eredete miatt a készítmény színe és állaga változhat, ami nincs hatással a termék minőségére.

Koliboli

2019. május 24.

Az abszolút kedvenc. Isteni illat, állag, utána is fantasztikus a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Az abszolút kedvenc. Isteni illat, állag, utána is fantasztikus a bőröm.

marbernadett

2018. január 3.

Az egyetlen tusfürdő, ami nem szárítja a bőröm és nem érzem azt, hogy nem tudom magamról lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Asztrid

2016. január 11.

Nemrég óta használok dr. Organic tusfürdőt. Gondoltam kipróbálom ezt is, mivel már sok mindent megpróbáltam, a natur gyógyszertári termékektől kezdve, az áruházakban kapható bio fürdetőkig. Mégis, ez az első olyan tusfürdő, ami nem szárítja a bőröm, nem pattogzok ki tőle, és kifejezetten kellemes az illata, na és nem utolsó sorban jól is habzik. Szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

vds

2014. július 12.

pár hónapja elhasználtam egy flakonnal. az én bőrömet nagyon szárította. az illata tetszett, meg engem a zöld színű dolgokkal simán meg lehet venni kilóra, de ezt nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 12.

eandi

2014. július 11.

Nagyon sokat gondolkoztam, hogy melyiket vegyem meg a sok illat közül. De végül jól döntöttem. Eleinte féltem az olíva olajtól, hogy ragadni fog a bőrömön meg fura illatú lesz tőle. Az illata a flakonban elsőre nagyon fura vagyis nekem, de szerencsére bőrön kellemes illatot kapunk. Nagyon kellemes, puha, selymes lesz zuhanyzás után a bőr. Nem okoz irritációt és szuperül hidratál. Pedig nem krémtusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 17.

Kellemes friss olíva illat. Nagyon jól hidratál, ápol, elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 17.

Kellemes friss olíva illat. Nagyon jól hidratál, ápol, elégedett voltam vele.

szkeri

2012. február 29.

Én nagyon szeretem, finom az illata, bár igaz, hogy nem túl tartós, jó a habzása, és nagyon finom tapintású utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Biocream

2012. február 14.

Imádom az illatát, de azért lenne mit kivenni az összetevők közül...Egy flakonnal használtam el, de hamar elfogyott, ahhoz képest pedig nagyon drága és nem elég tiszta az összetevőit illetően, ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.