dr. Organic

Ár:   1251 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Válogatott bioaktív hatóanyagaival alaposan, természetes módon tisztítja a bőrt, miközben értékes növényi olaj tartalma élettelivé teszi a bőrt. Az egész test ápolására alkalmas. Az összetevők természetes eredete miatt a készítmény színe változhat, ami nincs hatással a termék minőségére.

Egi

2018. július 2.

Hát nekem szárított. Ugyan olyan volt mint bármilyen más szappan, csak jó illata van és krémes mikor felkened, de lemosva ugyan olyan volt. Egy idő után kézmosó szappannak használtam...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

krisztaster

2012. november 19.

Ez a szappan nem hiányozhat a fürdőmből:-) Szépen tisztít és ápol, nem szárítja túlzottan a bőrt, én az arcomra is bármikor merem használni...az illata csodás, finom, tiszta rózsa illat...megéri az árát...Nálam ötös:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

natasa

2012. június 27.

Csupa jót tudok mondani erről a szappanról. Nagyon szeretem az illatát, igazi finom rózsaillat. Kifejezetten jól habzik, krémes habja van.Ami még tetszik: az alakja. Nem csúszkál ki a kezemből, pont jó...:-) Lehet, hogy ez hülyén hangzik, de volt olyan szappanom, amit pont emiatt nem szerettem használni, mindig kiesett a kezemből, alig lehetett megfogni...
Nagyon jó vele tusolni az illat és a finom habja miatt. S ami a lényeg: nem szárítja a bőröm, annyira nem, hogy nem kell testápoló tusolás után. Remélem, ez nem változik hosszabb távon sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 27.

giudittina1978

2012. április 28.

Sysy66 véleménye alapján vettem meg 4 napja és én is nagyon ajánlom annak, akinek nem extra száraz bőre van. Egyáltalán nem szárít, szépen tisztítja a mitesszeres bőrt (én a biotherm biosource habzó arclemosójával együtt használom esténként). A manna szappanok után, amiket lehet, hogy nem megfelelően használtam és szinte leégették a bőrömet, kerestem egy másik szappant, amit az arc lemosásához használhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology