dr. Organic

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A tápláló, hidratáló és öregedésgátló rózsaolaj természetes bioaktív hatóanyagokkal kombinált aromatikus, frissítő tusfürdője regenerálja és élénkít a testet. Táplál és fiatalon tart, felébreszti az érzékeket, egyensúlyba a hozza a testet a lélekkel. Kerüljük a szemmel való érintkezést! Az összetevők természetes eredete miatt a készítmény színe és állaga változhat, ami nincs hatással a termék minőségére.

alphecca

2019. március 5.

Enyhe illatú nem túl rózsás, de nagyon jó hatású száraz bőrre.
update: mire elfogyott fura lett az illata,nem romlott de megváltozott. Más Dr Organic terméknél is tapasztaltam már,hogy a lejárati időnél hamarabb mennek tönkre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Enyhe illatú nem túl rózsás, de nagyon jó hatású száraz bőrre.

Edit4000

2015. november 19.

Legjobb tusi, nagyon puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Legjobb tusi, nagyon puha lesz a bőröm tőle.

danzsu

2015. november 14.

A testápolójával egyetemben,ajándékba kaptam. Az illata nem az én világom, egyébként egy átlagos tusfürdő volt számomra, nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 14.

Timi92

2015. október 3.

Nagyon finom illatú, bár mint a manuka honey-s tusijának is, így ennek is megunható az illata. Viszont ha ezzel fürdök, nem kell külön arclemosó sem, arra is tökéletes. Egyáltalán nem szárít, sőt hidratál, maradéktalanul puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Trixi

2015. május 12.

A kedvenc Dr. Organic tusfürdőm. Már több flakonnal elhasználtam. Imádom az illatát, nem szárít, jól habzik, helyettesíti a testápolót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 12.

Agave

2014. február 3.

Két hete használom ezt a tusfürdőt. Az illata nagyon intenzíven rózsás, de fürdés közben nincs hidratáltság érzetem tőle, sőt inkább olyan mintha szárítana. Testápolóval kombináltan teljesen jó. Az árát soknak tartom, többet vártam tőle. Legközelebb nem ezt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

veronie

2013. május 12.

Isteni, természetes rózsaillata van. Kellemes puha utána a bőröm. Szóval tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

lujzi

2013. április 23.

olyan semmilyen, pedig nagyon vártam (webshopban rendeltem). szépek az összetevők, jó az illata, de ennyi, semmi extra. biztos vagyok benne, hogy olcsóbb árkategóriában is létezik hasonlóan jó termék, szerintem az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

vds

2013. március 27.

a legtutibb rózsaillatú tusfürdőm, nem szárít, nagyon jó az illata. a testápolóval együtt használva egy órára rózsakertté változom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 27.

Garu

2012. augusztus 26.

Édesanyám imádja, én csak kipróbáltam, de nehezen álltam meg, hogy ne kunyizzam el :) Nagyon finom illat, és jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology