dr. Organic

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 6 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. március 29.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 6 990 Ft

A Dr Organic innovációja a bőráploásban. Ez az ápoló, nyugtató gél egyesíti a Helix Aspersia Muller és az Aloe Vera bioaktív összetevőinek jótékony hatásait, megnyugtatja és táplálja a bőrt.

A Dr. Organic csigagél-termékcsalád a Helix Aspersa Müller kivonatának kiemelkedő tulajdonságait használja fel, amelyekkel sérülés esetén a csiga saját házát és bőrét építi újra. A csigagélkivonat egyedülálló arányban tartalmaz AHA-savat, kollagént, elasztint, allantoint, vitaminokat és ásványi anyagokat, ezáltal erősíti és revitalizálja a bőrt, segít helyreállítani a sérült szöveteket, és visszaállítja a bőr nedvességtartalmát.

A termékek minimum 70%-ban biotermesztésből származó összetevőkből állnak. A csigák a begyűjtés során nem sérülnek.

Nem tartalmaz: parabént, SLS-t, mesterséges színezéket, ftalátokat, petrolátumot, glikolokat, DEA-t, BHT-t, izotiazolinont, ásványi olajat, szilikont.

Ár: 6 990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

autumn84

2021. április 27.

Rémes krém... Rengeteg pattanás lett az arcomon tőle, nem érte meg hogy drágán megvettem. Pattanásos bőrre nem javaslom, a benne lévő olaj valószínűg az oka annak ,hogy nem bírta a bőröm. Nálam az organic termékek sorra hullanak ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

vikimaja

2020. december 26.

Tervben van, hogy újravásárolom, nekem nagyon tetszett. Amikor felkenem kicsit ragacsos, de elég gyorsan beszívódik és utána már nem érezhető. Nem pattogott ki tőle a bőröm, egész szépen hidratált. Szerencsére nem kell sok belőle, így egy darabig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

HNiky

2020. november 8.

3 éve használom, általában kupon napokon veszem, így az ára sokkal elfogadhatóbb. Az illat kicsit wc illatosítós, de estére kenem fel, így nem olyan zavaró. 😊 Sokat segített az arcomon, a pattanások utáni foltokat egyértelműen halványítja. Nekem még mindig újravevős. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Letti2

2020. április 25.

Nagyjából ugyanazt tudja, mint a krémesebb változat. Nagyon szép tőle a bőröm, és az apróbb sérülések (egy náthás kidörzsölt orr, vagy egy rosszul kinyomott pattanás) sokkal gyorsabban gyógyulnak ha ezt használom. A krém állagú társát az illat és az állaga miatt jobban szeretem, és hát ez is elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

wildrose

2020. február 4.

Enyhe, elfogadható illatú gél, kis túlzással mondhatjuk, hogy elég gyorsan felszívódik, bár egy kissé ragacsos érzetű marad egy darabig. Közepesen hidratálta a bőröm, de ezen kívül semmi pluszt nem tudott nyújtani. Meleg nyári napokon megfelelt, de nem szerettem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

anetta.filip

2019. december 5.

Ez az első (és idáig egyetlen csigás termék, amit eddig próbáltam), nyáron jó volt, könnyed, olyankor nem sok krémet viselek el magamon, de télre elfelejtkeztem a használatáról. Felvitelkor kissé ragacsos, de ez elmúlik, érzetre feszesíti a bőrt, amíg tart a ragacsossága. Citromos lágy illata volt, enyhe, engem nem zavart. Semmi különlegeset nem tett a bőrömmel.

Update: Màr nagyon vártam, hogy elfogyjon, azon kívül, hogy sima érzetű lett a bőröm tőle, igazából semmit nem csinált, a sebekre ès sebhelyekre semmi pozitív hatása nem volt, viszont félelmetes érzés volt használni, sosem tudtam hogy dagad az arcom tőle, vagy minden rendben! Bajom nem lett, de ez az érzés elég ijesztő volt. Nem tudom, hogy a többi csigás termék is ilyen hatással lenne-e rám, most emiatt a 3 csillag. Updatelek, ha lesz más csigás élményem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

AdriennJudit

2019. november 21.

Nekem bevált, nagyon könnyen zsírosodik a bőröm, ez mégsem hagy zsíros érzetet és gyorsan beszívodik. Nem találtam még hasonló terméket, amit ennyire szeretett volna a bőröm. Elsőre drágának tűnt, de sokáig elégnek bizonyul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Makkasziszus

2019. október 7.

Összetevők miatt vettem meg ezt a krémet, bár ne tettem volna. Pénzkidobás volt. 1 hónapig használtam, nem szerettem. Kombinált bőrömet állandóan zsírosította. Napközben is fénylett a fejem tőle. Borzalmas, és büdös. Nem venném meg újra..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

szeverani

2019. július 17.

Kb 2 hónapja használom. Nyári hidratálónak használom.Az elején önmagában kentem fel,nem kell belőle sok,viszont nekem nagyon ragadós érzetet hagy maga utan.Aztan bele kevertem 2 cseppet az argán olajos szérumomból, (ebből este 2 cseppet kentem az arcomra,reggelre meg zsiros maradt).Kaptam egy fehéres krémet. Így együtt szuperül hidratált, nem hagyott maga utan rossz érzést. Viszont a szem körüli kis ráncocskákon nem segít,arra a masszívabb Dior Hydra krémet használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

ann0325

2019. április 15.

Nagyon szeretem, esténként használom. Akciósan szoktam venni, úgy elfogadható az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.