dr. Organic

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 6 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. március 29.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 6 990 Ft

A Dr Organic innovációja a bőráploásban. Ez az ápoló, nyugtató gél egyesíti a Helix Aspersia Muller és az Aloe Vera bioaktív összetevőinek jótékony hatásait, megnyugtatja és táplálja a bőrt.

A Dr. Organic csigagél-termékcsalád a Helix Aspersa Müller kivonatának kiemelkedő tulajdonságait használja fel, amelyekkel sérülés esetén a csiga saját házát és bőrét építi újra. A csigagélkivonat egyedülálló arányban tartalmaz AHA-savat, kollagént, elasztint, allantoint, vitaminokat és ásványi anyagokat, ezáltal erősíti és revitalizálja a bőrt, segít helyreállítani a sérült szöveteket, és visszaállítja a bőr nedvességtartalmát.

A termékek minimum 70%-ban biotermesztésből származó összetevőkből állnak. A csigák a begyűjtés során nem sérülnek.

Nem tartalmaz: parabént, SLS-t, mesterséges színezéket, ftalátokat, petrolátumot, glikolokat, DEA-t, BHT-t, izotiazolinont, ásványi olajat, szilikont.

Ár: 6 990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
Ár: 3500 , Eladó: infernal
Állapot: X, Helyszín: Mezokovesd, fizetés: Előreutalással posta
anetta.filip

2019. december 5.

Ez az első (és idáig egyetlen csigás termék, amit eddig próbáltam), nyáron jó volt, könnyed, olyankor nem sok krémet viselek el magamon, de télre elfelejtkeztem a használatáról. Felvitelkor kissé ragacsos, de ez elmúlik, érzetre feszesíti a bőrt, amíg tart a ragacsossága. Citromos lágy illata volt, enyhe, engem nem zavart. Semmi különlegeset nem tett a bőrömmel.

Update: Màr nagyon vártam, hogy elfogyjon, azon kívül, hogy sima érzetű lett a bőröm tőle, igazából semmit nem csinált, a sebekre ès sebhelyekre semmi pozitív hatása nem volt, viszont félelmetes érzés volt használni, sosem tudtam hogy dagad az arcom tőle, vagy minden rendben! Bajom nem lett, de ez az érzés elég ijesztő volt. Nem tudom, hogy a többi csigás termék is ilyen hatással lenne-e rám, most emiatt a 3 csillag. Updatelek, ha lesz más csigás élményem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

AdriennJudit

2019. november 21.

Nekem bevált, nagyon könnyen zsírosodik a bőröm, ez mégsem hagy zsíros érzetet és gyorsan beszívodik. Nem találtam még hasonló terméket, amit ennyire szeretett volna a bőröm. Elsőre drágának tűnt, de sokáig elégnek bizonyul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Makkasziszus

2019. október 7.

Összetevők miatt vettem meg ezt a krémet, bár ne tettem volna. Pénzkidobás volt. 1 hónapig használtam, nem szerettem. Kombinált bőrömet állandóan zsírosította. Napközben is fénylett a fejem tőle. Borzalmas, és büdös. Nem venném meg újra..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

szeverani

2019. július 17.

Kb 2 hónapja használom. Nyári hidratálónak használom.Az elején önmagában kentem fel,nem kell belőle sok,viszont nekem nagyon ragadós érzetet hagy maga utan.Aztan bele kevertem 2 cseppet az argán olajos szérumomból, (ebből este 2 cseppet kentem az arcomra,reggelre meg zsiros maradt).Kaptam egy fehéres krémet. Így együtt szuperül hidratált, nem hagyott maga utan rossz érzést. Viszont a szem körüli kis ráncocskákon nem segít,arra a masszívabb Dior Hydra krémet használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

ann0325

2019. április 15.

Nagyon szeretem, esténként használom. Akciósan szoktam venni, úgy elfogadható az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

csillam94

2019. március 18.

Még friss szerzemény, néhányszor használtam csak, de eddig meg vagyok elégedve.
Jól hidratál, könnyen beszívódik, és valahogy olyan üde, élettel teli lesz a bőröm tőle.
Úgy veszem észre, h a pattanások is mintha gyorsabban gyógyulnának.
Kicsit drága, de mivel nem tapasztaltam semmi negatívumot, így nekem megéri, mert kevés krémet visel ez az arcom, de ő átment ezen a rostán.
És nem kell belőle sok, szóval szerintem 3-4 hónapig biztos elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Még friss szerzemény, néhányszor használtam csak, de eddig meg vagyok elégedve.
Úgy veszem észre, h a pattanások is mintha gyorsabban gyógyulnának.
És nem kell belőle sok, szóval szerintem 3-4 hónapig biztos elég lesz.

Ariella

2019. február 9.

Jó érzés volt felkenni, megnyugtatta a bőrömet, de a szemem alatti ráncocskákon nem segített pedig ez lett volna az elsődleges tervem vele. Kb 3 hónapig használtam, lehet, hogy pár hónap múlva újra nekifutok, ha nem találok valami mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

PETRA820718

2019. január 1.

Alapjában véve nincsenek bőr problémáim, a néha megjelenő fényességet, zsírosságot leszámítva. Ennek ellenére legtöbbször sminkelem magam, (alapozót gyakran használok) ezt szoktam meg, így tetszik.
De! A gélt használva hajlandó vagyok ,csak ezzel' az arcomon elleni egész nap, max. egy szemcerka még.
Feszesít, hidratál, én szebbnek látom a bőröm ha ezt használom.Az illatát is szeretem.
Továbbá kicsit különleges érzés csigagélt használni nekem bevállt.
Éljenek a csigák, és öregedjünk az ő tempójukban! 😊🐌
Egyetlen hátránya az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Továbbá kicsit különleges érzés csigagélt használni nekem bevállt.
Éljenek a csigák, és öregedjünk az ő tempójukban! 😊🐌
Egyetlen hátránya az ára.

Mimi93

2018. december 12.

Glamour napokon jutottam hozzá, mert borzasztóan drágának találtam alapáron. Itteni vélemények alapján alig vártam, hogy kipróbáljam.
Nos, talán túl sokat vártam, túl nagy volt a lelkesedès, de nekem nem használt.
Azért vettem, mert éjszaka is dolgozok asszisztenskènt és megviseli az arcbőröm a nem alvás. Reggel húzódik a szemem alatt a bőr és nem szeretnèk idő előtti ráncokat sem 😀
Felkentem, de ugyanúgy éreztem, hogy húzódik, nem nyugtatta meg a bőröm, próbáltam argán olajjal utána kenni úgy egy kicsit jobb volt. Tény, hogy az arcom zsírosságát abszolút megszüntette, és nem csúszkált az ujjam a homlokomon, aminek nagyon örültem, de alapvetően amire én szerettem volna arra nem vált be. Ragacsos érzést nem hagy, az állaga és a szaga furi de vállalható. Egy serdülőnek biztosan jó ez a gél, problémás zsíros bőrre, de egy "idősebb, szárazabb és megviseltebb bőrnek" nem vált be. Lehet nyáron neki rugaszkodok még egyszer, de így télre eléggé leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Nos, talán túl sokat vártam, túl nagy volt a lelkesedès, de nekem nem használt.

Colette221

2018. december 11.

Imádom ezt a krémet. Már felkenés után pár perccel és látszik a változás. A bőröm simább, egységesebb lesz. Szemmel láthatóan látszik a változás. Pattanásokat nem okozott, ami számomra + pont. Nem hagy ragacsos réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!