dr. Organic

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 7 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 7 490 Ft

Egyedülállóan tartalmas krém, mely komplex, bioaktív összetevőivel gyorsan felszívódik. Visszaállítja a bőr természetes nedvességtartalmát, megnyugtat, revitalizál. A bőrt feszessé, tónusossá, hidratálttá teszi.

A Dr. Organic csigagél-termékcsalád a Helix Aspersa Müller kivonatának kiemelkedő tulajdonságait használja fel, amelyekkel sérülés esetén a csiga saját házát és bőrét építi újra. A csigagélkivonat egyedülálló arányban tartalmaz AHA-savat, kollagént, elasztint, allantoint, vitaminokat és ásványi anyagokat, ezáltal erősíti és revitalizálja a bőrt, segít helyreállítani a sérült szöveteket, és visszaállítja a bőr nedvességtartalmát.

A termékek minimum 70%-ban biotermesztésből származó összetevőkből állnak. A csigák a begyűjtés során nem sérülnek.

Nem tartalmaz: parabént, SLS-t, mesterséges színezéket, ftalátokat, petrolátumot, glikolokat, DEA-t, BHT-t, izotiazolinont, ásványi olajat, szilikont.

Ár: 7 490 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft

Szoszi25

2021. november 29.

Mindig félve nyúlok a gyógynövényeket tartalmazó krémekhez, mert általában valami kis allergiás reakciót váltanak ki.
(Ezért nem merek Clinique termékekbe beruházni, mert mintát meg adnak belőle a Müllerben.)
Ennek az ára nagyon baráti volt, így úgy voltam vele, beruházok. Riadtam tapasztaltam, hogy a gél helyett a gélkrémet sikerült hazavinnem, na de sebaj, úgyis éjszakára gondoltam.
Tapasztalat: nagyon jól hidratál, egy pillanat alatt beszívódik, akár sminkelni is lehet rá, viszont mindkét orcámon pici gyulladást okozott.
5 csillagot adok, mert ha nem a saját hisztériás bőrömet veszem alapul, valószínű egy csoda.Elhasználtam, nem veszem újra :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

bjudit53

2021. március 26.

Szép összetevők, kellemes a bőrön, egész jól hidratál. Az illata nem valami jó, de együtt lehet élni vele, kb 2 éve már ezt használom.
Ár-érték arányban jónak tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Ár-érték arányban jónak tűnik.

Kornid

2021. március 20.

Sajnos nem tudok jót írni róla. Annak ellenére, hogy bio termék nagyon kipirosodott és égett tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

petra1225

2021. január 25.

Hamar beszívódik, nem lesz ragacsos érzetű tőle a bőröm. A pattanások utáni pigmentfoltokat szinte az első 1-2 használat után halványabbá tette. Szép, egységes és sima bőrt eredményez. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

MaryN

2020. május 26.

Nagyon vártam, hogy mit tud nyújtani, de igazából nekem csalódás ez a krém. Nem szeretem az illatát, és nem szeretem felkenni sem. Egy darabig ragacsos tőle a bőröm, de aztán pár perc múlva annyira beszívódik, mintha semmit sem kentem volna magamra. Nem ad hidratált érzést. A pozitívum, hogy nem okoz pattanásokat, de máskülönben nem ad semmi pluszt ahhoz képest, hogy elég drága. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Demke

2020. február 16.

Az összetevők szépek, jól hidratál, de semmi különleges. Az illatát nem fogom megszokni, nekem büdös, és az ára is elég magas. Ajándékba kaptam, örültem neki, mert már régóta szerettem volna kipróbálni, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 16.

Letti2

2019. október 13.

Imádom! Hidratál, kellemes az illata, jó az állaga, könnyen beszívódik. Szép tőle a bőröm. Egyedül az ára miatt nem adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

v.alexandra27

2019. július 1.

Nagyon jó krém, jó összetevőkkel, szépen hidratál, könnyen beszívódik, talán a bőrkép is szebb lesz tőle, de erre a célra több mindent is próbálgatok, így nem egyértelműen a krém az oka :) én egy nyereményjátékban jutottam hozzá, az ára miatt nem feltétlenül venném meg :s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

ausmorzs

2019. április 28.

Nagyon hatásos és jó tulajdonságú krém. A csigagéltől érezhetően puhább és jobb tapintású a bőröm. Megéri az árát. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

csillam94

2019. március 18.

Az értékelésem a sima csigagélre vonatkozik, nem a krémre!!
Még friss szerzemény, néhányszor használtam csak, de eddig meg vagyok elégedve.
Jól hidratál, könnyen beszívódik, és valahogy olyan üde, élettel teli lesz a bőröm tőle.
Úgy veszem észre, h a pattanások is mintha gyorsabban gyógyulnának.
Kicsit drága, de mivel nem tapasztaltam semmi negatívumot, így nekem megéri, mert kevés krémet visel ez az arcom, de ő átment ezen a rostán.
És nem kell belőle sok, szóval szerintem 3-4 hónapig biztos elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Az értékelésem a sima csigagélre vonatkozik, nem a krémre!!
Még friss szerzemény, néhányszor használtam csak, de eddig meg vagyok elégedve.
Úgy veszem észre, h a pattanások is mintha gyorsabban gyógyulnának.
És nem kell belőle sok, szóval szerintem 3-4 hónapig biztos elég lesz.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isoamyl Laurate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glyceryl Caprylate, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Litsea Cubeba (May Chang) Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citral, Limonene
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.