dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Ez a gyengéd, ugyanakkor mélyen tisztító arclemosó bioaktív natúr hatóanyagaival, tiszta bio teafa olajjal, mandarin olajjal, citromolajjal és varázsmogyoróval kényezteti a bőrt. Antiszeptikus, antibakteriális hatásával frissíti és kiegyensúlyozza a bőrt.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

molniniki5

2021. január 2.

Már több flakonnal elhasználtam, de pár hónapja a tudatos arcápolást alkalmazom, és abba nem fér bele az összetevői miatt. Alapvetően erősen szárító hatású, de jól tisztít, habzik, sokáig elég, kevés kell belőle- pedig napi kétszer mostam vele arcot. Foreo-hoz is használtam, tökéletes ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

dreadfulcommenter

2021. január 2.

Az évek során nagyon sok arclemosót használtam már és nálam ez lett végül a befutó. 3 éve használom nap mint nap. Amikor először megvettem olyan terméket kerestem, ami teafaolajat tartalmaz (mivel az arcom pattanasra hajlamos és nagyon zsíros) és nincsen benne hozzáadott párfüm alapanyag. Több hónapig elég 1 flakon, hiába borsos az ára így bőven megtérül. Utána szükséges hidratálni, de én előtte használok egy olajos lemosót így annyira nem húz, az évek alatt nagyon szépen rendbe tette az arcomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Vivien77

2020. november 18.

Tetszett, hogy a termékek natúr alapanyagból vannak, így gondoltam nem lehet rossz. Ártani nem ártott, viszont nem is hasznalt. Nagyon húzódott utána a bőröm, a felénél tovább adtam kipróbálásra és neki tetszett, ezért plusz egy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

MissScorpio

2020. november 17.

Jól tisztít, kevés is elég belőle. Viszont nagyon húzódik utána a bőröm, nagyon szárítja az arcom! Itteni vélemények miatt vettem meg. Csalódás. Jó, hogy Galmour napokon szereztem be, olcsóbban..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Xani

2020. július 13.

Nekem jótékony hatással volt a bőrömre. Sajnos sok pattanásom volt, mindenfélét kipróbáltam előtte amit csak lehetett. Végül ennek a lemosónak köszönhetően ismét sima az arcom. Viszont azért kap csak négy csillagot, mert eléggé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Penge

2020. július 8.

Átlagosan jó lemosó. Kicsit szárít, mégsem érzem hogy simább lenne a bőröm. Vagyis a szennyeződést leszedi, de az elhalt hámsejtek maradnak. Amióta kipróbáltam az AHA-s (Glycolyc Acid) lemosókat és éreztem milyen sima és letisztult is tud lenni a bőröm ,húzódás nélkül, azóta már csak olyanokra vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

kissveronika

2020. június 26.

Először drágának gondoltam, de most már egy jó ideje használom, naponta kétszer is, de csak nem akar elfogyni. Úgyhogy megéri az árát, úgy becsülöm, hogy egy évig is elég talán. Semleges illata van, és szerintem ez pozitív, mert a teafa olaj alapból elég határozott, de így ebben csak enyhén érezni használat közben, és utána nem is marad a bőrön az illat. A bőrt azért szárítja kicsit, de én arcmosás után alapból hidratálok, mint a legtöbben. Pattanásokra hajlamos bőröm van, ezen nem változtatott, de nem is ez a célja, inkább csak tisztít. Legközelebb talán egy gyengédebbet fogok keresni, de összességében jónak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

NRbk24

2020. május 26.

Szerintem lehetne kicsit "csípősebb". 1 hét alatt inkább kipattogott az arcom, minthogy leszárított volna. Még adok neki időt, hátha a váltás miatt csinálja ezt a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

szofka77

2020. május 23.

Egy ideig tok jol mukodott, aztan pedig a vege fele tele lettem mitesszerrel miatta..nyaron nem ajanlom hasznalni, tul nehez krem..ara barati, de nem vettem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Rea96

2020. április 27.

Ahogy már előttem is kifejtették, a fogamzásgátló abbahagyása utána az én bőröm is teljesen zsíros és pattanásos lett. Nem tudtam megbékélni ezzel a kinézettel, és mivel sok jót olvastam a teafa hatásáról, így megvettem ezt az arclemosót ès végül többször újravevős lett. Nagyon szépen rendbe rakta az arcom zsírosságàt és leszárította a pattanásokat. Csak ajànlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid