dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Ez a gyengéd, ugyanakkor mélyen tisztító arclemosó bioaktív natúr hatóanyagaival, tiszta bio teafa olajjal, mandarin olajjal, citromolajjal és varázsmogyoróval kényezteti a bőrt. Antiszeptikus, antibakteriális hatásával frissíti és kiegyensúlyozza a bőrt.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Madilyn

2019. május 31.

Az arcomat sajnos nagyon csípi és szárítja, de a mellkasomon és a hátamon ezt használom, (ott kb. több pattanás van mint a fejemen :D) szépen leszedi egy pár nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Maze

2019. május 26.

Megvettem az itteni vélemények miatt. Már nagyon kerestem valami olyasmit ami segít az arcbőrömön és imádom az ilyen géles lemosókat. Van hogy 2x is megmosom vele az arcom egymás után! Sajnos mostanában valamiért nagyon nincs rendben az arcbőröm, ezen akartam kívül-belül változtatni (bár szerintem ennek inkább belső okai lehetnek). Borzasztó sok termék van a piacon a döntés nem volt könnyű..Abszolút nem mondanám, hogy megbántam ezt a lemosót, kellemes az illata is. Nekem nem szárítja agyon a bőröm, bár egy-egy területet kicsit jobban ez tény, de azt megoldom az arckrémemmel. Nagyon gazdaságos kiszerelés, én reggel-este használom és van hogy esténként egymás után 2x..úgy tippelem kb 3 hónap mire elfog fogyni. Azért kapja meg az 5*-ot mert nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

napraforgo23

2019. február 17.

Az én bőrömet sajnos nagyon szárítja, nem jött be. Az ecseteimet tisztítom vele, hogy elfogyjon. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Nomumutoday

2019. január 31.

Több, mint egy éve használom és ez az ami abszolút bevált, megérdemli az 5/5-öt. Minden este ezt használom. Nekem elég zsíros az arcom, ez nem szárítja annyira, mint korábban az alkohol tartalmú lemosók. A pattanásokat nagyon szépen leszárítja. Szóval én kb. annak ajánlanám, akinek ontja a bőre a zsírt és van pár pattanása, mert ez valamennyire kordában tartja ezt a két problémát, anélkül, hogy érzékennyé tenné a bőrt és túlszárítaná.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

saeszti

2019. január 11.

Nagyon szuper. Heti 3x-4x haaználom. Szépen kitisztítja a bőröm de ha sokszor használom, akkor szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

anitah123

2019. január 9.

Szerettem, sokszor újravettem, mostanában viszont átváltottam Biodermára, de nem azért mert ezzel nem lettem volna elégedett. Utazás szempontjából ez sokkal praktikusabb. Jól tisztít, habzik, nem okoz pattanásokat, plusz finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

bebiii

2018. november 3.

Először egy másik arclemosót használtam ettől a márkától (holt-tengeri...) és nagyon megszerettem, úgyhogy kipróbáltam ezt is és nem csalódtam. Lemossa a sminket, koszt, nem szárítja ki közben a bőröm. Én személy szerint a komolyabb minőségi változásokat az arcápoló krémekre, szérumokra bízom, úgyhogy nem zavar ha nincs eredménye egy lemosó használatának ilyen szinten, de ez szerencsére még javított is egy kicsit a bőröm állapotán. Az enyémhez hasonló, zsíros/kombinált bőrtípusokra ajánlanám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

3clipse

2018. november 1.

Az illata nagyon tetszik, mint úgy minden teafaolajos illat, tényleg sokáig elég és kevés kell belőle egy arcmosáshoz, el is végzi a tisztítást...de a bőröm ugyanolyan gyorsan visszazsírosodik a használata után mint bármi mástól, a pattanásaim is ugyanolyan gyakorisággal jöttek elő mint ezelőtt, a pórusokkal semmit nem csinál úgy igazából. Ehhez képest pedig marhadrága, és így "kénytelen" voltam végighasználni amíg nagy nehezen elfogyott, annak ellenére hogy már nem vettem volna újra, ha egy kisebb kiszerelést (ha lenne belőle) és kevesebb pénzért kipróbáltam volna. Meg azért az a Sodium Lauroyl Sarcosinate annyira nem biztonságos hogy folyamatosan azzal mosakodjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

chinchulin

2018. október 30.

Eddig legjobban bevált arclemosóm a közepes árkategóriájú termékek között. Kb. fél évig elég, így ár-érték arányban szuper. Zsírosodó, de kipirosodásra hajlamos bőrömre jó hatással van, majdnem egész napra mattítja a bőrömet. A vöröses foltok is csökkennek vele. Egy borsónyi adag elég az arcmosáshoz, kellemes illata van. 4-est adok rá, mert eddig a Belico arclemosója bizonyult a legjobbnak, de az már nálam a luxus kategóriába tartozik az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

rekamer

2018. október 25.

Bevadultam, mert youtubeon a koreai csajok tág pórusok ellen a teafa olajra esküdtek. Be is szereztem két flakonnal.

Amiért jó a termék:
- Aki szereti a teafa olaj illatot, annak tetszeni fog.
- Szépen habzik. Az eddigi 'pattanásos - tág pórusos' arctisztítóimmal szemben nem szárította sivatagi csikorgósra az arcom.
- Szép az összetevők listája.
- Üde bőröd lesz tőle.
-Olyan sok van a flakonban, hogy napi 1 használat mellett sem akar elfogyni már 6 hónapja. 1/3-a még megvan. Nagyon kis mennyiség kell belőle. Az életbe' nem fog elfogyni.

Amiért nem jó a termék: (mind szubjektív)
- Túl nagyok voltak vele szemben az elvárásaim. Csak a lemosótól nem csökkentek a pórusaim számottevően. Ha tiszta teafa olajjal bekentem (ne tegyétek, mert ropogósra kiszárítja a bőrötöket), akkor elértem a várt hatást. Túl nagy a hype a teafa olaj körül.
- Mivel nagyon sok van a flakonban, emiatt régóta használom, a bőröm hozzászokott az anyagaihoz. Csökken a hatása, váltanom kell másra közben.
- Drága.

Kipróbálni érdemes és elmosakodni egy egész flakonnal, mert vannak, akiknek ez lehet a megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Amiért jó a termék:
- Aki szereti a teafa olaj illatot, annak tetszeni fog.
- Szép az összetevők listája.
- Üde bőröd lesz tőle.

Amiért nem jó a termék: (mind szubjektív)
- Drága.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid