dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 790 Ft

Ez a gyengéd, ugyanakkor mélyen tisztító arclemosó bioaktív natúr hatóanyagaival, tiszta bio teafa olajjal, mandarin olajjal, citromolajjal és varázsmogyoróval kényezteti a bőrt. Antiszeptikus, antibakteriális hatásával frissíti és kiegyensúlyozza a bőrt.

Ár: 2 790 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

NRbk24

2020. május 26.

Szerintem lehetne kicsit "csípősebb". 1 hét alatt inkább kipattogott az arcom, minthogy leszárított volna. Még adok neki időt, hátha a váltás miatt csinálja ezt a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

szofka77

2020. május 23.

Egy ideig tok jol mukodott, aztan pedig a vege fele tele lettem mitesszerrel miatta..nyaron nem ajanlom hasznalni, tul nehez krem..ara barati, de nem vettem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Rea96

2020. április 27.

Ahogy már előttem is kifejtették, a fogamzásgátló abbahagyása utána az én bőröm is teljesen zsíros és pattanásos lett. Nem tudtam megbékélni ezzel a kinézettel, és mivel sok jót olvastam a teafa hatásáról, így megvettem ezt az arclemosót ès végül többször újravevős lett. Nagyon szépen rendbe rakta az arcom zsírosságàt és leszárította a pattanásokat. Csak ajànlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

GalEvelin

2020. április 14.

A Dr. Organic lemosók közül eddig hármat próbáltam, azok közül ez a kedvencem. Gyengéd, nem érzem azt hogy használat után azonnal fel kell kennem a hidratálómat, különben leszárad az arcom. :) Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Flortim

2020. március 29.

Nagyon jó kis arclemosó. 3. tubussal használom jelenleg. Nem kell sok belőle, így nekem sokáig elég. Szépen tisztítja a bőröm. Én a kis foreommal együtt használom. Utána mindenképpen gondoskodni kell a hidratálásról, mivel szárit kicsit. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

GZsofi8

2020. január 28.

Az itt írt rengeteg pozitív vélemény alapján választottam ki ezt az arclemosót, ugyanis nagyon elkezdett zsírosodni a bőröm, és tele lett pattanással, mióta abbahagytam a fogamzásgátlót. Nem gondoltam volna, hogy tényleg hatásos lesz, de csodát tett a bőrömmel! Egy hónapja használom, és nagyon szép lett tőle. Napközben nem fénylik, nincs zsíros kinézete. Reggel és este használom, viszont tényleg kell arclemosás után a hidratálás, mert szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

LoRs

2019. december 5.

Az egyik Angliában élő barátnőm révén ismerkedtem meg a márkával, és azóta is nagyon hálás vagyok neki ezért <3 Nagyon jó arclemosó, az illata is tetszik, és a bőrképem is szebb lett tőle. A Müllerben 40 százalékos akcióban vettem, és sajnos valahogy sikerült egy sérült tubust elhoznom, így a lemosó fele kifolyt a fürdőszoba polcomra. Még soha nem történt velem ilyen azelőtt. Magát a márkát és a boltot is megbízhatónak tartom, de emiatt az élmény miatt legközelebb máshol veszem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

andreatoth928

2019. november 17.

Én csak este használom, de így nagyon szeretem. Nagyon jól tisztítja a bőrömet és sokkal szebb is lett tőle. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Dorxy98

2019. szeptember 22.

Nagyon jó arclemosó, sokat segített a problémás bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Nagyon jó arclemosó, sokat segített a problémás bőrömmel.

szepmadalma

2019. szeptember 6.

Nekem nagyon bevált a problémás bőrömre, viszont kell hetente egy nap pihenés neki, mert eléggé szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid