dr. Organic

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. november 2.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antiszeptikus és frissítő teafa olajas kendő a bőr higiénikus tisztítására és frissítésére. Az arc és az egész test gyengéd tisztítására alkalmas. A praktikus csomagolásnak köszönhetően a teafa áldásos hatása mindig kéznél lehet.

Sissy88

2019. március 15.

Sminklemosásra utazásnál jól jöhet. Kicsit csillogott/ragadt utána az arcom, de teszi a dolgát. Plusz pont benne a teafa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

KuliKali

2016. november 2.

Háát...Annyira én nem szerettem meg. Arcra használtam eddig,gyors smink eltávolításra,de nagyon nehezen tisztít,elég kíméletlen,durva az anyaga is. Az illata viszont tetszik,kéztisztításra még beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

btrix

2016. szeptember 11.

Zsíros arcra használom. Több törlőkendő felesleges megvétele után találtam rá erre a csodára. Azóta mindig van nálam :) Abszolut megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Nessy

2013. október 5.

Utazáskor a jól bevált dm-es baby törlőkendőm mindig nálam van, de arcot nem tisztítanék vele, mert könnyen kipattog, ezért vettem ezt. Egyesével kijön, jól visszazáródik a tasak, kellően nedves, megfelelő nagyságú és jól leszedi a sminket és a szennyeződéseket. Egy hosszú úton intim törlőkendőként is bevált, gondoltam a teafa mégis csak fertőtlenít... Max. pont és újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

andrej

2013. október 5.

Nagyon jó törlőkendő, szép összetevőkkel. Amikor elfogyott a sminklemosóm, nagyon jó szolgálatot tett, szépen le lehetett vele mosni a sminket és a szennyeződéseket, ideiglenes megoldásnak tökéletes (utazásoknál is). Utána még azért a Manna Ében arctisztító szappannal mindig megmostam az arcom, úgy éreztem teljesen tisztának a bőröm. Nem szárít, a kendők mérete és nedvessége is ideális, az illatát pedig meg kell szokni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

natasa

2012. október 31.

Kéztisztításra vettem, utazáskor, munkahelyen stb. jó szolgálatot tesz, amikor nem tudok rendesen kezet mosni. Teafás, tehát antibakteriális. Tudom, vannak erre a célra antibakteriális törlőkendők, de azok elég vegyszeresek, így inkább valami emberbarátibbra akartam váltani. Jól tisztít, bár az antiszeptikus hatást nem tudom lemérni itt sem.:-) De azt azért meg tudom állapítani, hogy rendesen tisztít, elég jó az anyaga, nem szakad, nem túl nedves, pont jó. Az illata kellemesen teafás, de nem orrfacsaró.
Az ára baráti, kb. 800-900 Ft, attól függ, hol vesszük. A kiszereléséhez képest ez teljesen jó. A vegyszeres törlőkendők sem olcsóbbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 31.

kiscsibe

2012. október 7.

A lányom használja, arctisztításra. Nem szárít, ugyanakkor a vegyes, érzékeny, mitesszeres, pattanásra hajlamos bőrét, jól karbantartja, ápolja. Alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.