dr. Organic

Ár:   2825 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Regeneráló, fertőzés gátló és hidratáló testápoló, mely kakaó- és shea vajjal, napraforgó olajjal és bioaktív növényi kivonatokkal gazdagítva a száraz, irritált bőr mindennapos ápolására alkalmas. A bio teafa olaj antibakteriális és élénkítő tulajdonságaival bíró zsírmentes készítmény használatával bőrünk tisztává, élettelivé és hidratálttá válik. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, -illatanyagot, -tartósítószert.

Penge

2019. május 27.

Illata lágy teafás,nem tolakodó,hamar elillan, aztán nem marad utána, csak olyan olcsó citromos illat. Jól felszívódik, kellemesen hidratál, de nem mondanám, hogy ő a tökéletes. Férjem is használja, szerinte jó jó, de azért nem vesszük meg még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

Nikkii0326

2017. október 8.

Update: sajnos nekem allergias reakciot valtott ki a boromon igy egyettelmu, hogy kuka..
Nekem vegyesek az erzeseim. En nagyon szeretem a teafa illatat es jotekony hatasait. De szamomra iszonyatosan budos, citrompotlo szaga van.. es nagyon sok ido mire elmulik ez a szag a boromon. Viszont kellemesen hidratal. Remelem a szagan minel elobb tuljutok.. emiatt -2 csillagocska :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

asszembocicsoki

2017. január 20.

Főleg nyáron használtam ezt a testápolót, azt kell, hogy mondjam: majdnem tökéletes! Nyárra jó volt a "tisztaság" illata és a dezodoráló képessége miatt (mert ugye a teafa mennyi mindenre jó!!) és az egész évben száraz, húzódó, viszkető bőrömnek enyhülést nyújtott. Amiért levonok egy csillagot, az a kenhetőség..nagyon nehéz eloszlatni rendesen anélkül, hogy feleslegesen sokat használnánk belőle. Ugyanebből a márkából az argánolajos például sokkal hatékonyabb ebből a szempontból. Egyébként nem csak testre használtam, néha az arcomra is, ha pattanásosabb voltam, szőrtelenítés után (gyulladáscsökkentés) és kézkrémnek is szuper volt. Multifunkciós!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Worldofkatie

2017. január 4.

A boltokban és drogériákban kapható testápoló márkák közül az egyetlen amellyel együtt tud élni az isznyatosan száraz és vízhiányos bőröm. Amikor nem házi vagy bio shea vajas vagy kecsketejes ápolókat használok, akkor mindig ehhez a krémhez nyúlok. Sajnos közel sem tud annyit, mint amennyit egy házi termék, de én a bolti választéknál már annak is örülni szoktam, ha a húzódás és viszketés érzését megszünteti a lábszár és könyék környékemen - márpedig ez a testápoló ezt megoldja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Floraline

2013. március 28.

Nagyon örültem, mikor rátaláltam erre a testápolóra. Reméltem, hogy segíteni fog a száraz, kiütéses bőrömön. Hát nem segített. Engem szinte egyáltalán nem hidratált és a kiütéseken sem segített semmit. Erős illata van, bár ez a teafa olajos cuccokra jellemző, engem nem zavart. Ennyi pénzért sokkal jobb testápolót lehet venni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid