Best of Beauty 2019

Dr. Scheller

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Lemosók, Tonikok

lujzi

2015. január 29.

egy időben nagyon szerettem, mind az illatát, mind a hatását, igazán frissítő kis termék. most már azt gondolom, egy erősen túlárazott alap tonik, aminek az árát gond nélkül meg lehet spórolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Noncsikaaa

2015. január 13.

Régen csak ez használtam, nagyon szerettem. Frissít, tisztít, de nem szárít, nagyon tiszta érzetet ad. Ami miatt váltottam és levontam egy csillagot az az ára és a nehézkes adagolása. A többihez képest, amiket azóta használtam sokkal hamarabb elfogyott. Lehetséges, hogy újra fogom venni, mert legalább erről tudom, hogy nem okoz semmilyen csalódást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

encimokus

2013. október 5.

A lemosójával együtt használom ezt a tonikot. Kevésbé szárít, mint a többi, szerencsére az alkohol a sokadik helyen van, nem a legelején. Már használom egy ideje, kevés fogy belőle. Remek összetevők, kevésbé baráti ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 5.

Holdfény

2012. december 15.

Nemrég vettem a DM-ben, mert nagyon felcsigázta az érdeklődésemet. Imádom a gránátalmát, imádom a natúr dolgokat, és ez a kettő együtt valahogy elvarázsolt. Kíváncsian vártam, mit tesz a bőrömmel, de pozitívan csalódtam. Eddig az iszapos tonikot használtam az Alverdétől, az is nagyon bevált, de az egyik DM-es látogatásom óta csak ez a tonik járt a fejemben, míg végül nem bírtam tovább, és hazajött velem. :-) Szép, tiszta, friss, üde bőrt eredményez, nagyon kellemes használni, finoman, mégis hatásosan tisztít, és igazán selymes lesz a bőröm tőle. Csak pozitívumokat tudok mondani erről a "kis csodáról", teljesíti, amit ígér. Minden bőrtípusra alkalmazható. Egyáltalán nem zsírosít, és nem is szárít. Szinte tökéletes. Az ára viszont nem tetszik, ez az egy kifogásolnivalóm van. Eredeti áron semmiképp nem vettem volna meg (1800 Ft), de mivel 25%-os kezdezménnyel jutottam hozzá Joker-termékként, így rendben volt. Még nem tudom, hogy ennél maradok-e, de eddig kifejezetten tetszik. Az illata is nagyon jó, igazán friss. Az én kombinált bőröm nagyon szereti. :-)

Update: Tökéletes, nagyon szeretem! Biztosan újra fogom venni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Update: Tökéletes, nagyon szeretem! Biztosan újra fogom venni. :-)

gedit60

Korcsoport: >54
2012. augusztus 22.

Régóta használom, nagyon szeretem, és bevált. Igazán frissíti az arcbőrömet, kellemes az illata. Végre újra kapható a dm-ben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

felicitas

2012. augusztus 22.

Akciósan vettem, de így sem volt olcsó. Sokáig próbálkoztam vele, de mindig abbahagytam, mert ezt gyanúsítottam, hogy pattanásaim keletkeztek. Ismét előszedtem, és most egy hétig csak ezt használtam. Az egyébként sem túl tág pórusaimat olyannyira összehúzta, hogy piros foltokkal volt tele az arcom. Így tág pórusú kolleginámnak elajándékoztam.
E mellett az illata túl erős volt számomra, gyümölcsös, de nem tudom ez mire jó. A sminket, piszkot szépen lehozta és nem szárította még az én, egyébként extra száraz, bőrömet sem. Tág pórusú bőrre szerintem jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

munyi91

2012. július 29.

Én nagyon szeretem,teszik az illata.Olyan tonikot kerestem ami inkább frissít,ápol mert nagyon száraz és érzékeny bőröm van.Eddig ez a legjobb amit próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

turbolya

2012. május 28.

Igazán nem sokkal tesz többet, mintha tiszta vízzel törölnéd át az arcodat, ami talán picit kevés ahhoz, hogy üvegbe zárják és boltban árulják (nem nagyon olcsón). Ezt ellensúlyozandó viszont nagyon erős és erőszakos az illata, szokatlan módon leginkább tisztítószereket idéz, valami általános lemosó vagy padlótisztító szerhez tudom elképzelni. Az üvege tekintélyt parancsoló: gyógyszertári jellegű, komoly és elegáns. Ugyanakkor hiányzik a nyakából a szűkítő rész, ezért nehéz adagolni: ha nem vigyázol nagyon, akkor túl sok ömlik ki feleslegesen. Összességében nem árt és nem használ -- akkor meg minek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 28.

yasmine1122

2011. október 10.

Átlagos lemosó, semmi extrával. Amit ígér azt teljesítette, mert frissített, nem szárította az arcomat. Azért vettem meg, mert természetes tonikot szerettem volna. Pattanásos arcbőrömmel nem csinált semmit, de ezt ugye nem ígérte. :) Bár pórusösszehúzó hatást ír, ám ezt annyira nem tapasztaltam.
Összességében viszont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 10.

Összességében viszont jó!

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract