Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. november 26.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Amazonas" ápoló és kényeztető fürdősó egzotikus illattal.

Zsan31

2017. szeptember 27.

Igazi esőerdős hangulatot teremt a fürdőszobában! Olyan, mint egy kiadós eső után kenuval az Amazonaszon lecsordogálni, miközben a fák lombjai a vízbe érnek és ezzel méregzöld víztükröt hoznak létre. Tökéletesen passzol hozzá. Nagyon finom illata van, nem szárítja a bőrt! Nagy "kádazós" vagyok, szeretek ott meditálni (még nyáron is). Én csak a felét használom el egy fürdésnél, sokkal kellemesebb és így is elég intenzív élmény éri az embert. Ajánlom ezt a módszert olyanoknak, akiknek érzékenyebb a bőrük. Nagyon szép a csomagolása és könnyen bontható a bevágások által. Én hosszúkás csomagolásban vettem és külön plusz pont jár a kis lyukért a zacskón, ahol megillatozható a fürdősó. Én sokkal jobban szeretem ezeket az apró szemcsés fürdősókat. Általában ilyeneket veszek illetve olajokat. Nálam telitalálatos, próbáltam többet is a márkától és azok is nagyon jók. Remélem kapható lesz még, mert mostanában nem találkoztam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Valentine

2017. április 14.

Nagyon kellemes, frissítő illata van. A víz nálam is zöld színű volt, viszont enyhén habzott is. Puha volt utána a bőröm. Annyira nagy hatást nem tett rám. Kellemes és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Tvylvis

2015. december 6.

Kellemes fürdősó, ami egyáltalán nem szárította a bőröm. Kicsit fura ugyan a mélyzöld színű víz, de érdekes is egyben. Habot nem képez. Az illata nagyon vizes, friss, ugyanakkor van benne valami vihar utáni földillat, szóval találó az elnevezés. Megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol