Dresdner Essenz

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdóső friss, citrusos, jó kedvre derítő illattal, lime-mal és mentával. Az intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Vegán

Tvylvis

2020. augusztus 18.

Kellemes, frissítő, jól eltalált nyári illat. A citrus és a menta nálam mindig jöhet, most sem csalódtam. A vízben is igen intenzíven megmaradt. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Nem szárít, de én az esetek többségében amúgy is használok testápolót fürdés után. Vettem belőle utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

A lime héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló hatású összetevő, vagyis segít elfedni a kellemetlen illatokat. Mint minden citrusfélével érzékeny bőrűeknek érdemes óvatosnak lenni az összetevővel, mivel fototoxikus (fényérzékenyítő) hatással lehet a bőrre.