Dresdner Essenz

Ár:   365 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. december 15.

Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdóső érzéki, kényeztető illattal, vadrózsával és ylang-ylanggal. Az intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Vegán

Tvylvis

2021. október 23.

A zöld testvére kifejezetten tetszett, elhasználtam belőle többet is. Ez a parfümös illat nem annyira jött be, ráadásul a vízben valóban eléggé eltűnt. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Nem szárít, de én az esetek többségében amúgy is használok testápolót fürdés után. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

szeliger

2021. június 17.

Töményen finom, púderes, virágos illatú, sajnos oldódás után nem éreztem az illatát. A pink fürdősó a víz hatására mély rózsaszín lesz, aztán ahogy megtelik a kád, világos rózsaszínű vízben lubickolhatunk. A bőrt nem bántja, kíméletes, nem éreztem szárító hatást vagy bőrhúzódást a fürdő után.
Nem nagy szám, intenzívebb színre és főként valami illatra is számítottam. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Színezék. Lilás piros.