Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gilda007, Módosítva: 2014. június 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fürdőadalék 1 kád fürdővízhez elegendő. Mentes a PEG-összetevőktől, alkáli szappantól, SLS-től, ásványi- és szilikonolajoktól.

Kiszerelés: 60 g

Tvylvis

2018. február 5.

Én személy szerint extra ápolásra nem számítottam, szerintem az az ilyen fürdősóknak eleve nem a sajátja. Ne szárítson, ne irritáljon, az a lényeg. Isteni, édes kakaóillata van, nem az instant, hanem a rendes főzött kakaóé, némi tejszínhabbal (az Alverde Schoko liebt Chili tusfürdője szinte ugyanez). Én örülök, hogy fehér színű, és csak tejfehér lett a víz. Kipróbáltam a Tetesept kakaós fürdősóját, és hát az barna volt... híg barna... nem túl hívogató és szívderítő. Mindenesetre fogyókúrázóknak nem ajánlom, és kisgyerekeknek sem, mert szerintem simán megkóstolják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

liljaa

2016. március 30.

Nem színezi meg a vizet, nem is habzik, az illata viszont telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Nem színezi meg a vizet, nem is habzik, az illata viszont telitalálat.

DianaH

2015. október 23.

Amikor először rátaláltam erre a fürdősóra, egyből hazavittem belőle egy zacskóval. Mivel a csomagoláson van egy icike-picike lyuk, ahol az erős csokis illatát érezni lehet, nagyon sokáig nem akartam elfürdeni, inkább szagolgattam csak. Végül rávettem magamat, hogy beleszórjam a fürdővízbe és bevallom, egy picit csalódtam. Az illata tényleg erős és igazán csábító, éppen ezért amikor megláttam, hogy csupán egy fehér színű por található a csomagolásban, elszomorodtam. A csokoládés-áfonyás illat a vízben is megmaradt, azonban semmiféle hidratálást nem éreztem utána, sőt! Talán még egy picit ki is szárította a bőrömet. Sajnos! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

gilda007

2014. június 6.

A csomagoláson lévő csokoládéforgácsok és a ráragasztott kis illatozó matrica miatt jóval-jóval többet vártam. Mindenesetre kibontva egy fél marék fehér por volt benne - csoki illatú só. A vízbe szórva sem történt semmi. Nem érzem, hogy hidratálta volna különösebben a bőrömet, vagy így kiszállva a kádból bármi más lenne. Ami pozitívum, hogy kellemes, kissé enyhe csokoládéillat volt a fürdőzés közben végig. Ám ebből az illatból sajnos semmi nem maradt a bőrömön. (Próbáltam már más csokis vagy kakaós fürdősókat, golyókat, azok azért rendesen illatoztak a bőrömön később is.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol