Best of Beauty 2019

Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Célom: ellustálkodni az időt" fürdősó édes illattal. Intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

Tvylvis

2018. november 2.

Édes, telt, parfümös illat. Az én orromnak túlságosan is édes, annyira nem az én világom, ez tetszett a négy közül a legkevésbé. A víztől kap egy nagy adag frissességet, az én szememben ez nagyon jót tett neki. Elhasználtam, de nem sajnálom, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Emolliensek: Helianthus Annuus Hybrid Oil
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)