Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. február 12.

Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Stimuláló és kényeztető fürdősó pacsulival és fügével.

Tvylvis

2019. február 9.

Ebből a három darabos sorozatból ez tetszett legjobban. Nem annyira parfümös az illat, van benne egy gyümölcsös, fügés fanyarság. Szerencsére mindez a vízben is remekül érezhető. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Már vettem is belőle utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin