Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Fürdőtermékek

Ápoló fürdősó mágikus, álomszerű illattal. Intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

Blackxentric

2020. április 11.

Kellemes illata van, jó volt elhasználni. A csomagolás is tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Kellemes illata van, jó volt elhasználni. A csomagolás is tetszett.

Tvylvis

2018. december 29.

Nagyon szép csomagolás, az illata sem rossz, de szerintem már volt a márkának nagyon hasonló illatú fürdőterméke. Parfümös, télies illat. Minőségre a szokásos. Szívesen elhasználtam, de nem veszem újra, annyira nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Színező anyag. (Piros)