Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Fürdőtermékek

Lazító s melegítő fürdősó fűszeres illattal. Intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

ALettah

2020. december 21.

Olyan, mintha Plussz pezsgőtablettát dobnánk a fürdővízbe. Kellemes télies illat, műanyag sárga szín (érdemes fürdés után azonnal kimosni a kádat, mert a csempék közé beragad!). )sszességben nem győzött meg, a D.E ennél áltaában jobb szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Tvylvis

2019. február 2.

Gyönyörű csomagolás, tökéletes beltartalom. Elsőre beleszagolva nem tudtam eldönteni, hogy fürdősó vagy mézeskalácshoz való fűszerkeverék van a kezemben :-). A vízben is jól megmarad az intenzitása, rettentő jó volt a karácsony előtti ráhangolódáshoz. Sajnos azóta nem láttam, pedig vennék belőle szívesen utánpótlást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

strauszkinga

2019. január 20.

Csodás! Tökéletes téli illat! Citromsárgára színezi a vizet. Náthásan használtam, így is éreztem az illatát, sőt, kitisztította a légutakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Színező anyag. (Piros)