Dresdner Essenz

Ár:   345 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. március 4.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Ápoló fürdősó frissítő illattal, intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

ALettah

2021. március 31.

Bár távolról sincs nyár, havas kiránduláson sikerült rendesen leégni, ezért utána ezzel a langyos fürdővel vigasztaltam magam :)) A vizet nálam halványkékre színezte, nem rózsaszínre, és az illata a asemmi különös, de nem rossz kategória. Újravenni nem fogom, de szinte sosem veszem kétszer ugyanazt a fürdősót, úgyhogy erről nem tehet a termék.
Szerintem átalagos Dresdner Essenz, akinek bejönnek a cuccaik, ebben sem csalódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Tvylvis

2019. április 23.

Bevallom, én valami zöld vagy kék, vizes, friss illatra számítottam. Menta, citrusok, ilyesmi. Ehhez képest a tasakot kinyitva pink színű por köszönt rám, nagyon művi, eléggé parfümös illattal. A vízben kissé frissebb lett szerencsére, de azért ez így édeskevés. Minőségre egyébként hozza a márkától megszokottat, nem szárít, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.