Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   €1
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Fürdőtermékek

"Harmónia és boldogság" pezsgőfürdő.

Tvylvis

2018. április 18.

Nagyon szeretem ezeket a pezsgő fürdőtablettákat a márkától, feléleszti bennem a gyereket. Az illata eléggé művi, lilás, virágos illat, ami a vízben nem marad meg túl intenzíven. Habot nem képez, nem szárít, nem irritál. Nem vagyok benne biztos, hogy sima tasakos termékként is újból megvenném, de így pezsgőfürdőként nem kizárt, hogy lesz még belőle otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

HRenata

2016. július 16.

Pár perce szálltam ki a fürdőkádból :) Férj elvitte a gyerekeket a nagymamához, megengedtem magamnak egy kis házi wellnesst. Intenzív, finom illatú fürdőt lehet csinálni ezzel a tablettával. Az illata most is érezhető a bőrömön. Nincs óriási pezsgés tőle, és a víz nem habos lesz, hanem mintha tejet öntöttem volna hozzá. Nem szárít egyáltalán, és szuper összetevői vannak. Megkedveltem a Dresdner Essenz termékeit, ez is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színező anyag. (Piros)