Drop of Nature

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: katarakta, az összetevőket feltöltötte: fuc, Módosítva: 2019. április 9.

Kategória:   Szappanok

97%-ban természetes összetevőkből készül

szzh01

2019. május 29.

Kézmosásra használjuk ezt a szappant, 4 tagú családban. Nem ázik szét, jól állja a sarat, nem fogy gyorsan..
Semleges illatú, kellemesen krémes a habja, egyáltalán nem szárít.
Kinézete is szép, rusztikus megjelenésű, egy bambusz fa szappantartóban jól mutat nálunk (különösen az első időben, amikor még látható a belenyomott motívum).
A dobozra ráírt INCI zavaros (pl. mindenféle illókat is tartalmaz, ami kizárt, hogy benne lenne, mert teljesen semleges az illata).
Ára kedvező, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 29.

Semleges illatú, kellemesen krémes a habja, egyáltalán nem szárít.
Ára kedvező, szerintem újra fogom venni.

GlamiKitty

2019. május 20.

Amióta ezt használom otthon kézmosásra, nem szárad sebesre a kezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Amióta ezt használom otthon kézmosásra, nem szárad sebesre a kezem.

fairynorah

2019. április 13.

Sajnos az én normál bőröm totál szárítja, száraz kis folt jelent meg az orcámon,amire soha nem volt még péda előtte, szulfátos lemosótól sem. NEMNEM

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

eddiethestray

2019. február 24.

Csak ezt vagyok hajlandó már használni, minden kritériumnak megfelel, mind csomagolásban, mind összetételben, mind hatékonyságban! Tökéletes! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Kmetyek

2019. január 23.

Nem szárítja a bőrömet, az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Nem szárítja a bőrömet, az illata kellemes.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 11.

Én kézmosásra használom,arra tökéletes,nem szárít,sokáig elég,krémes,visszafogott habja van. Az illata pedig semleges,elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 11.

beautyanna

2018. december 10.

Teljes pénzkidobás. Az első kézmosás után darabosan, nyákosan ázik a szappantartóban, a lefolyó is eldugult (komolyan). Nem tudom ajánlani sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

Csirip74

2018. március 3.

Már a másodikat fogyasztjuk, szerintem mindent tud amit egy szappannak tudnia kell. Elfelezem a téglatestet, így könnyebben kezelhető. Arcmosásra is ezt használom már, szerintem könnyebben felszívódnak utána a krémek. Árban nagyon jó, illata pedig diszkrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 3.

Allaboutme

2017. november 2.

Nagyon bevált pattanásra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Nagyon bevált pattanásra :)

PinkMcFreeze

2017. október 25.

Barátomnak vettem ezt a szappant, mert fürdés után mindig erősen viszket a bőre az ekcéma miatt. Nem habzik annyira, viszont minimális az irritáció, aminek örülök (: Szóval még nem az igazi, de sokkal jobb, mint az eddigi szappanok! (: Bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol