Drop of Nature

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MormiOrsi, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Évszázadok óta használják a kókusztej regeneráló, tápláló, hámosító jótékony hatását. Kiváló természetes bőrápoló és bőrvédő. A kókusztej puhává és selymessé teszi a bőrt, nyugtató hatású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Editpiaf

2020. május 20.

Nagyon szeretem a kókusz illatát, ebben mégis haloványan köszön vissza. Alig habzik, sokat kell használni belőle, viszont a pumpás adagoló és az eltávolítható biztonsági zár tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

palacka11

2019. június 24.

Ajándékba kaptam egy ilyen tusfürdőt. Az tény, hogy nem habzik annyira mint más tusfürdők de a kókusztej illata olyan kis könnyed, lágy, elegáns nem hivalkodó, hogy egészen megfogott. A pumpás adagoló is nagyon tetszik szeretem az ilyen jellegű tusfürdőket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

LolitaLolly

2019. április 16.

Az illata finom, de sajnos csak ezt tudom kiemelni pozitívumként, pedig annyira nem szívesen húzom le és sajnálom. Mert jó lenne sokkal több minőségi tusfürdő a drogériás polcokra, nem borzasztó összetevőkkel, de konkrétan ez annyira nem habzik, hogy amikor a kezembe nyomom, kifolyik az egész belőle mielőtt a testemre kenném... egyszerűen volt - nincs. Nincs tartása az állagának és ezáltal sokat kell nyomni belőle, rengeteget, hogy az ember úgy érezze, tiszít és lemos a bőréről bármit is, ami egész nap rákerült. Felkenés után sem jobb, mintha a semmivel dörzsölném magam, annyira nem habzik, még akkor sem, ha próbálom habosítani a kezemmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Ajándékba kaptam de hagyjuk. Eléggé nullautcahatszám, se íze-se bűze, sok kell belőle, enyhén szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Soleils05

2019. április 6.

Az illata nagyon halvány, az állaga borzasztó. Zselés,nehezen oszlatható szét a bőrön, sok kell belőle, nem habzik eléggé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Veronikavegan

2018. november 9.

Hááát.. lehet csak én fűztem hozzá nagy reményeket,de nem olyan amire vártam. Az illata kellemes, egy ideig meg is marad. Nem habzik, gyorsan fogy és kicsit drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

MormiOrsi

2018. október 15.

Hát, nem győzött meg. Olyan tusfürdőt szerettem volna találni, aminek szép az INCI-je, de itt kicsit benéztem az alkoholt úgy érzem, vagy nem tudom melyik összetevője miatt van olyan érzésem utána, mintha szappannal zuhanyoztam volna. Tudjátok, az a száraz (vagy nem is tudom, mihez hasonlítsam) érzés a bőrömön. Emiatt ma vettem is egy másik tusit, ezt meg lehet kézmosó szappannak elhasználjuk majd.
Amúgy a zselés állagával nekem nem lenne bajom, az illata is ok, bár nem érződik zuhanyzás után a bőrön, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate