drRiedl

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: rambouillon, az összetevőket feltöltötte: pandika77, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas koncentrációban tartalmazza a ráncmélységcsökkentő növényi hialuront, amely kiváló nedvességmegkötő, biztosítja a kötőszöveti kollagén és elasztin rostok hidratációját. Aktív összetevői a bőröd öregedési folyamatait gátló és egészséges lipidrétegét alkotó ceramid és a bőrsimító hatású organikus argánolaj. Hatására az arckontúrod szebb lesz, bőröd petyhüdtsége, fáradtsága csökken, feszesebb és teltebb lesz, a ráncok kisimulnak. Már 25 éves kortól használható. UVA és UVB szűrőt tartalmaz. Kőolajszármazékot, parabént, mesterséges színezéket nem tartalmaz. Illatanyaga allergénmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viktoriam

2021. május 11.

Összetevői miatt vettem meg, de állaga sem nagyon vált be, és nagyon túlparfümözött számomra. Próbálnám elhasználni, de rendszeresen befulladok tőle. Sajnos senki nem fogadja el tőlem, így kidobott pénz lesz. 4000ft volt még, amikor én vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

incifinci28

2021. január 10.

Nagyon jò krém, többször újra vettem már. Télen nekem kevés de tavasztòl őszig tökéletesen ápol. Az illata is kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

albaserra

2020. november 15.

A parfümöt leszámítva meg vagyok elégedve az összetevőkkel és pár napos használat után érezhetően javult a bőröm textúrája. Még nedves arcbőrre érdemes felkenni, így még frissítőbb.

Update: nem használtam el az egészet, egy idő után valahogy visszatértem a korábbi arckrémemhez. Lehet másnak bejön hosszútávon de nekem nem sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Csucsundra

2020. november 15.

Nagyon akartam szeretni, mert a márka és az állaga tetszik, de sajnos mintha hagyna valami furcsa réteget a bőrön. Nem rossz a krém, nem irritál, de nincs az a vow hidratáltság érzés, amit szerettem volna érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

TimiEger

2020. január 24.

Örülök, hogy állatkísérlet-mentes, de az összetevőivel nem vagyok megelégedve. Arcradírozás után csípte a bőrömet. Hamar beszívódik, könnyű krém. Nagyon higiénikus az adagolója, milyen jó lenne ha látnám is, hogy mennyi van benne, mert mikor vettem, akkor is ugyanolyan üresnek-tűnő-könnyű volt mint most, majdnem egy év után. De ez csak úgy mellékesen.. Szóval jó arckrém, de nem ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

flowers94

2020. január 12.

Többször újravettem már. Az én bőröm szereti,hamar beszívódik.A parfüm nekem sem hiányozna. De ettől függetlenül szeretem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

pici24

2019. október 7.

Nagy reményeket fűztem a krémhez, az illata is tetszett, de a bőröm nagyon nem szerette, foltokban kipirosodott tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

JaNka84

2019. január 27.

Szeretem ezt a krémet, főleg, hogy még ceramidot is tartalmaz. (Gondolom a Sphingolipids összetevő lehet a ceramid). Parfüm nélkül még szebb lenne, de így is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Vendy254

2018. november 28.

Update: Sajnos nem vált be, tőle lettek gyulladások az arcomon :( Pedig ritka az olyan termék ami nem kimondottam ránctalanító inkább csak megelőző és persze természetes alapanyagú. Kutatom tovább a megfelelő krémet

Pár napja vettem meg és lett egy két pattanásom, és néztem a 7.helyen egy erősen komedogén összetevő áll! Nem tudom hogy most ettől a krémtől van e vagy az új alapozómtól most próba alatt állnak és nem használom őket együtt. Egyébkén elég gyorsan beszívódik, és szépen hidratál! Télre az én arcomnak pont megfelelne. Ha rájöttem ő okozta e a problémát visszatérek és megírom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Milka86

2018. július 1.

gyorsan beszivodik, pumpas kiszerelesu, nem hagy zsiros erzetet, minden mentes es jo aron van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Urea