drRiedl

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: rambouillon, az összetevőket feltöltötte: pandika77, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas koncentrációban tartalmazza a ráncmélységcsökkentő növényi hialuront, amely kiváló nedvességmegkötő, biztosítja a kötőszöveti kollagén és elasztin rostok hidratációját. Aktív összetevői a bőröd öregedési folyamatait gátló és egészséges lipidrétegét alkotó ceramid és a bőrsimító hatású organikus argánolaj. Hatására az arckontúrod szebb lesz, bőröd petyhüdtsége, fáradtsága csökken, feszesebb és teltebb lesz, a ráncok kisimulnak. Már 25 éves kortól használható. UVA és UVB szűrőt tartalmaz. Kőolajszármazékot, parabént, mesterséges színezéket nem tartalmaz. Illatanyaga allergénmentes.

1500 Ft - drRiedl 24 Órás Hatású Bőrmegújító Arckrém
Ár: 1500 Ft , Eladó: pici24
Állapot: Egyszer próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

albaserra

2020. június 27.

A parfümöt leszámítva meg vagyok elégedve az összetevőkkel és pár napos használat után érezhetően javult a bőröm textúrája. Még nedves arcbőrre érdemes felkenni, így még frissítőbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

TimiEger

2020. január 24.

Örülök, hogy állatkísérlet-mentes, de az összetevőivel nem vagyok megelégedve. Arcradírozás után csípte a bőrömet. Hamar beszívódik, könnyű krém. Nagyon higiénikus az adagolója, milyen jó lenne ha látnám is, hogy mennyi van benne, mert mikor vettem, akkor is ugyanolyan üresnek-tűnő-könnyű volt mint most, majdnem egy év után. De ez csak úgy mellékesen.. Szóval jó arckrém, de nem ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

flowers94

2020. január 12.

Többször újravettem már. Az én bőröm szereti,hamar beszívódik.A parfüm nekem sem hiányozna. De ettől függetlenül szeretem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

pici24

2019. október 7.

Nagy reményeket fűztem a krémhez, az illata is tetszett, de a bőröm nagyon nem szerette, foltokban kipirosodott tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

JaNka84

2019. január 27.

Szeretem ezt a krémet, főleg, hogy még ceramidot is tartalmaz. (Gondolom a Sphingolipids összetevő lehet a ceramid). Parfüm nélkül még szebb lenne, de így is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Vendy254

2018. november 28.

Update: Sajnos nem vált be, tőle lettek gyulladások az arcomon :( Pedig ritka az olyan termék ami nem kimondottam ránctalanító inkább csak megelőző és persze természetes alapanyagú. Kutatom tovább a megfelelő krémet

Pár napja vettem meg és lett egy két pattanásom, és néztem a 7.helyen egy erősen komedogén összetevő áll! Nem tudom hogy most ettől a krémtől van e vagy az új alapozómtól most próba alatt állnak és nem használom őket együtt. Egyébkén elég gyorsan beszívódik, és szépen hidratál! Télre az én arcomnak pont megfelelne. Ha rájöttem ő okozta e a problémát visszatérek és megírom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Milka86

2018. július 1.

gyorsan beszivodik, pumpas kiszerelesu, nem hagy zsiros erzetet, minden mentes es jo aron van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

kissenikor

2018. június 9.

Atlagos, egyszeru hidratalo krem. Natur illatu, gyorsan beszivodik. Egeszen hamar elfogyott, de jo aron van es tetszett a pumpas kiszereles is. Mivel a "huha" elmaradt, kiprobalok mast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

szzh01

2018. január 22.

Nagyon szerettem ezt a krémet, habár vonakodva vettem meg. Natúr kozmetikumok használójaként számomra nem makulátlan az INCI - bár nem észvesztően csúnya, érzékelhető benne a törekvés a természetesség irányába. Ami nem annyira szimpatikus, az a kémiai fényvédő, a propylene glycol és a viszonylag előkelő helyen lévő glycerin, na meg a parfüm.

Viszont be kell valljam, hogy mindvégig imádtam ezt a krémet, hihetetlenül kellemes érzetet nyújt már a felkenés pillanatában is, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, szépen feltölt és hidratál, illata is kellemes. Az érzékeny szemkörnyékemen is használtam, ott sem okozott semmilyen galibát. Ha többet igényel a bőröm 1 pumpálásnál, fel tudok tenni egy újabb adagot úgy, hogy akkor sem kezd kukacosodni.
A pumpás adagolós flakon és a design is nagyon tetszetős, ár-érték aránya is kiváló.

Láttam, hogy van belőle száraz bőrre szánt változat, aminek szebb, ugyanakkor egyszerű az INCI-je; gondolkodom, hogy legközelebb azt vegyem meg, bár abban meg nincs fényvédő, s az sem ártana...

Másrészt nem találok benne sehol hialuront. Nem értem, mert a termékleírásban szerepel, az összetevők között nem. Aki írta a termékleírást vagy tud erről valamit, kérem informáljon!

Megadom neki az 5 csillagot, nem vonok le az INCI miatt tőle, hisz az az én elvárásom lenne, hogy az említett anyagokkal nem vagyok kibékülve.
Bízom benne, hogy egyszer a márka még magasabb szinten fogja művelni a természetességet, addig is buzdítom őket egy 5-össel. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

Netta15

2017. december 20.

Valamilyen natúrabb arckrémet kerestem már egy ideje és így találtam erre a termékre a drogériában. A papír csomagolása szerintem figyelemfelkeltő, nálam legalábbis az volt. Ez a pumpás megoldás is tetszik. Volt teszter az üzletben, így az illatát is megismerhettem vásárlás előtt. Nekem tetszik, de ha nem lenne az sem zavarna. Eddig meg vagyok vele elégedve, de még csak egy hete tesztelgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Urea