drRiedl

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rambouillon, Módosítva: 2016. július 20.

Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendszeres használata megszünteti bőröd víz- és vitaminhiányát. A vízmegkötő képességet meghatározó hialuronsav mennyisége 20 éves
kortól csökken. A természetes eredetű Cassia Angustifolia kivonat pótolja a fogyó hialuronsavat, hatására bőröd többszörös mennyiségű vizet képes megkötni. A gyöngyök természetes cellulózba zárt E-vitaminja antioxidáns, sejtvédő, hatásos öregedés- és gyulladásgátló. Az aloe vera gél és az urea tovább javítja bőröd általános kondícióját, az teltebb és rugalmasabb lesz, a ráncok mélysége csökken. Gyorsan felszívódik. Ultrahangos kezelésekhez is ajánlott.

Kőolajszármazékot, parabént, mesterséges színezéket nem tartalmaz. Illatanyaga allergénmentes.

igob

2019. október 17.

a DM-ben már egy ideje szemeztem ezzel a termékcsaláddal, korábban sosem hallottam róla. egyrészt tetszett a külső, magyar, és egyre jobban tetszik a belső is. amiben Aloe vera van, az már eleve nyerő nálam, tele van antioxidánssal, és szeretem a minimál növény-illatát is, ami nem tolakodó. ÉS végre egyáltalán nem irritálja az én válogatós bőröm, sőt, imádja, könnyen beszívja és valóban feltölti, és mintha a tágabb pórusaimat is összehúzná kicsit. szóval nálam elsőre szerelem. már csak hozzá kell válogatnom a többit, szemkrém, hidratáló, lemosó, mert egyelőre a PomPom márka többi tagját használom - ami nem vált be... viszont ha a Riedl család többi tagja is ennyire beválik, sosem hagyom el őket :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

kalavirag

2019. október 7.

Csillagos ötös!
Elképesztő a hatása mennyire hidratál most tudtam meg hogy magyar márka a drRiedl és határozottan állíthatom hogy lesöpri a nagy világ márkákat, négy Rossmannba is benéztem hogy beszerezhessek kifejezetten ebből a szérumból de eldugva a többi szérum mögött találtam rá 2 db -ra amit azonnal megvettem és újra fogom venni ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Csillagos ötös!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Urea, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak