drRiedl

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rambouillon, az összetevőket feltöltötte: pandika77, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Értékes növényi kivonatokban gazdag készítmény. A papaya kivonat enzimes hámoldó és a sárgabarackmag őrlemény radírozó hatása megszabadítja
a bőrt az elhalt hámsejtektől és a pórusokban lerakódott mindennapi szennyeződésektől. Az afrikai karitefa gyümölcsének magjából kivont sheavaj
bőrvédő A- és E-vitamint, gyulladáscsökkentő allantoint és antioxidánsokat tartalmaz, mélyen felszívódik, táplálja és élettelivé teszi az arcbőrt.

Parabént, kőolajszármazékot és mesterséges színezéket nem tartalmaz, illatanyaga allergénmentes.

Betti21

2019. április 2.

Van ami jó és ez bizony nagyon jó, tág pórusú bőrömet tisztítja, összehúzza, selymes puha lesz, meg is dicsérték mások is a változást. Kellemes csalódás volt, mivel ár érték arányban kifejezetten megéri az árát, sok drágább ismertebb krémet stb. kipróbáltam de csalódás volt. Ez a nem szárítja a bőrömet, sokszor még krém sem kell utána. Kifejezetten ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Aphrozin

2019. január 6.

Himalaya arcradírom volt elötte, de azzal valahogy nem voltam elégedett. Ennek kicsit krémesebb az állaga, a szemcsék tényleg kicsit kevesek benne, de én felkenés után rajtahagyom pár percet az arcomon, és csak utána masszírozom át. Már a felkenés után lehet érezni, hogy dolgozik. Az illata nagyon finom. Nem egy arcgyalu, ezért én többször is használom egy héten, és nagyon puha arcbőrt eredményez. Ja, és természetes, szóval 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

novembermesi

2018. december 9.

1 dobozzal használtam el, előtte az Ilcsi kukoricás bőrradírt használtam, azonban nekem az elég drága ahhoz képest nem olyan nagy szám. Így gondoltam keresek egy olcsóbb mégis természetes alternatívát. Én elégedett vagyok, használat után puha a bőröm és sima. Sokáig elég, a szemcséi sem rosszak bár picit lehetne erősebb, de árban és kiszerelésben nekem bevált, továbbra is fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

TimyeK

2018. július 3.

Nem szeretném leírni a terméket, de nekem nem vált be. Egyetlen jó pont, hogy krémszerű az állaga, ezért egyáltalán nem szárítja a bőrt, sőt mintha ápolná. A szemcsék mérete nekem picit kicsi és kevés, illetve az állaga lehetne kissé sűrűbb. Az illata szerintem öreges kissé, de nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

BlackLion

2017. október 30.

Nagyon szeretem, jó az illata. Szerintem is marcipán illata van, olyasmi mint a Schüssler Nr.8 arcradírjának. Véleményem szerint lehetne kicsit sűrűbb az állaga, mert olyan arclemosó tej szerű. De ez relatív,ki mit szeret. Nem szárít, szépen radíroz. Én gyógyszertárban vásárolt mosdókenőcsel együtt használom. Van úgy hogy egyszerre,de általában először mosdókenőcs és utána a bőrradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Baraby

2017. augusztus 15.

Nem szárítja a bőrt, nem feszül, nem húzódik az arcom a használata után.
Kellemes - marcipánra emlékeztető - illata van és a Rossmannban is kapható! :)

A szemcsék mérete nekem pont megfelelő, bár tartalmazhatna kicsit többet is belőlük...
Nem tudom, talán úgy már túl erős lenne a radírozó hatás?? Az érzékenyebb bőrűeknek lehet, hogy már ez is túl sok.
Én szeretem, egyelőre 4 csillag, miután elfogyott jövök updatelni ;-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Nem szárítja a bőrt, nem feszül, nem húzódik az arcom a használata után.
Kellemes - marcipánra emlékeztető - illata van és a Rossmannban is kapható! :)

Én szeretem, egyelőre 4 csillag, miután elfogyott jövök updatelni ;-)

Mirata

2017. május 18.

Szerintem egy szuper arcradir. Nem nagyon durva szemu, de megfelelo. Elso arcradirom ami nem szarit, inkabb hidraral. Sheavaj csodakra kepes;).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

japanna

2017. április 18.

Többet vártam a terméktől. Az illatát nem szeretem, "filmréteget" képez az arcbőrön lemosás után, kifejezetten zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

bygleen

2017. január 8.

Nagyon jó tisztító és hámlasztó arcradír a bőr nagyon puha és tiszta lesz utána. Nem szárítja a bőrt. Kellemes az illata. is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

AyaDid

2016. december 19.

Csak hogy egy valós értékelés* is legyen: nem rossz termék. Apró radírozó szemcsék találhatók benne, amik pont ideális méretűek. Az állaga olajos, így nem szárít, hanem kellemes puhaságot kölcsönöz a bőrnek használat után. Az egyedüli dolog, amin változtathatnának, az a szemcsék mennyisége. A hatékonyságot növelné, ha több lenne belőlük. Összességében - három használat után - meg vagyok elégedve vele.
*Megj.: nem szeretem, amikor emberek csak azért regisztrálnak, hogy végigpontozzanak egy termékcsaládot max. pontszámmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.