drRiedl

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rono, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Aktív növényi összetevői (növényi hialuron, alma őssejt kivonat, bio salátaboglárka kivonat) hatékonyan csökkentik a szem körüli érzékeny terület ráncainak mélységét, segítenek eltüntetni a szem alatti táskákat és sötét karikákat.

TimiEger

2020. január 24.

Ha nem is tüntette el a karikákat teljes mértékben, de már annak is örülök, hogy reggelente nem vagyok pandamaci. A kezdeti mimikai ráncaim visszatérnek egy idő után persze, hiszen ne higgye senki, hogy nem a biológia fog győzni.. Az összetevői nagyon elszomorítanak, de az vigasztal hogy állatkísérlet-mentes. Összességében elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

geucsa

2020. január 21.

2-3 hete kezdtem el használni. Nagyon erős az illata. Ez már gyanús volt. Szerintem egy szemránckrémbe nem lenne szabad illatanyagot tenni. Nem tudtam, mitől ég, viszket a szemem. Sajnos 2 hét kellett hozzá, hogy rájöjjek, mi okozta a problémát. Egy próbát megért. Már az is gyengítette a bizalmamat, hogy 30 ml-es és csak ennyibe kerül. A csomagolása vegyes érzéseket váltott ki. A külső doboz tetszik, minőséget sugall, de a tubus, amiben a krém van, nagyon gagyi. Magának a krémnek semmi jótékony hatása nincs, sőt mióta használom egyre szárazabb a szemem körül és meg is ereszkedett egy kicsit. Szóval kézkrémnek, vagy maximum a nyakamra elhasználom. Ezek után nem próbálom ki a márka többi termékét. Nem kísérletezek tovább, visszatérek a jól bevált lengyel krémemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Emma Woodhouse

2019. július 20.

Nagyon jó szémkrém, viszont nagyon illatos, ezért vontam le tőle egy pontot. Engem nem szoktak irritálni az illatanyagok, ez se tette, de tudom, hogy sokan érzékenyek rá. Ettől eltekintve tökéletes a formulája, megfelelően hidratálja az amúgy száraz szemkörnyékemet, a szem körüli sminkkel sem csinál semmi furát. Plusz pont jár neki a 30 ml-es kiszerelésért, ami a megszokott szemkrém-mennyiség duplája, emiatt nagyon sokáig kitart. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea